bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת ליבי טכנולוגיות תוכנה, המייצגת בישראל את פתרונות ה- BI וה- CPM של חברת קוגנוס וכן את פתרונות ה- EII (Enterprise Information Integration) של חברת קומפוזיט מכריזה על תכנית הכשרה של שותפיה העסקיים למכירה והטמעת הגירסה החדשה של מערכת ה- EII -  Composite CIS 4.0.במהלך חודש מרץ יגיע לישראל במיוחד צוות מומחים מחברת קומפוזיט, אשר יבצע את ההכשרות וההסמכות.

אנשי המכירות, ה- Pre-Sale והיישום שיעברו את ההכשרה יזכו בתואר Composite Certified Sales Partner. במהלך ההכשרה ילמדו אודות תחום ה- EII ושילוב נתונים מסביבות שונות.

 

Composite CIS 4.0 נחשבת לאחת הטכנולוגיות הטובות והמוכחות בעולם בתחום ה- EII ולמובילה בתחום ה- SOA, בעיקר לשילוב נתונים בסביבת SAP ואורקל אפליקיישנס.

 

לדברי ירון הירשזון, מנכ"ל משותף של חברת ליבי טכנולוגיות, תחום ה- EII הינו תחום בעל צורך אמיתי בקרב לקוחות ישראלים ולכן קיים ביקוש גובר והולך לפתרונות בתחום. "הטכנולוגיות של קומפוזיט הוכחו כיעילות עבור ארגונים מבוזרים המעוניינים לקבל בזמן אמת נתונים הנאגרים במערכות שונות של הארגון. שותפי ליבי שיעברו את ההכשרה יקבלו תנאים מועדפים במכירה ויישום קומפוזיט בישראל, לרבות הפניה של הזדמנויות מכירה רלוונטיות".

 

הירשזון הוסיף: "הפתרונות של קומפוזיט כבר מיושמים במספר גופים גדולים בישראל. בארה"ב למשל הם מותקנים ב- 6 מתוך 10 המוסדות הפיננסים הגדולים בזכות יכולתם לאחד מאגרי נתונים גדולים בזמן אמיתי ללא צורך להקים מאגרי נתונים חדשים".

 

"קומפוזיט הינה החברה היחידה בתחום שירותי המידע (Data Services) המספקת פתרונות EII ליישומים הנפוצים בעולם, דוגמת: SAP, סיבל, Oracle E-Business Suite, Salesforce.com ועוד  ע"י סט של הגדרות (Views) מוכנים לכל מערכת. "הטכנולוגיה של Composite Software מאפשרת ללקוחות לגשת, לשלב ולספק מידע ארגוני קריטי ממגוון מקורות על פי דרישה.  לקוחות משתמשים בטכנולוגיית Composite כדי לעבוד עם יישומי BI עם מידע ארגוני עשיר יותר, כמו גם לסייע בהמרה ל- SOA באמצעות שירותי מידע (Data Services) שהוכנו מראש עבור מערכות קיימות.

 

אודות Composite Software

Composite Software הינה ספקית מובילה של פתרונות אינטגרצית נתונים על פי דרישה לארגונים עבור מערכות בינה עסקית ו- service oriented architecture (SOA). טכנולוגיות ה- EII Enterprise Information Integration) מאפשרת למשתמשים לאתר, לגשת, לשלב ולספק מידע על פי דרישה ממקורות שונים וקריטיים, הקיימים בארגון. המידע מוצג כשכבת data-services אחת על מנת לאפשר לארגונים לבנות בקלות יישומי מידע כמו מערכות בינה עסקית תפעוליות. הפתרונות של Composite מאפשרים לחברות ליישם שירותי מידע ארגוניים ב- SOA, תוך שימוש ב- Web Services, או באופן פשוט להשתמש בגישה מסורתית המבוססת על בסיסי נתונים. ל- Composite Software בסיס לקוחות נרחב, ובכלל זה לקוחות מ- Fortune 1000 הפועלים בתחום השירותים הפיננסים, פרמצבטיקה, ייצור ומוצרי צריכה. בין שותפיה העסקיים של Composite נכללים: Cognos, Informatica ו- BMC Software. למידע נוסף ניתן לבקר באתר: http://www.compositesw.com/

 

 

ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: http://www.libi.co.il/.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning