bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

 חברת SAS ישראל הודיעה היום כי היא צופה גידול במכירתו של שרת ה-BI הארגוני של חברת SAS , זאת עקב גידול בביקוש לפתרון תובנה אינטגרטיבי. 

 

"לאחרונה מתחזקת יותר ויותר הדרישה בשוק המקומי לפתרונות BI אינטגרטיביים בעלי יכולות אנליטיות מתקדמות כתמיכה בתהליך קבלת ההחלטות העסקיות" כך ציין צבי צוויג מנכ"ל SAS ישראל. "שרת ה-BI הארגוני של SAS מספק את המענה הרחב והמקיף ביותר המוצע כיום בשוק והוא זכה לתגובות נלהבות בשוק המקומי והעולמי כאחד. SAS הינה הספקית היחידה שמשלבת יכולות מיפוי ואחסון של נתוני דיווח בכלי BI . עובדה זו, הנובעת מההחלטה האסטרטגית להשקיע באפליקציות ממוקדות בתעשייה, המבוססות על פלטפורמת התובנה העסקית, היא זו שהביאה לגידול ניכר בהכנסותיה בשוק העולמי והמקומי" 

 

הכנסות החברה הסתכמו ב-1.9 מיליארד דולר , שזהו גידול של 12% , כאשר סך הגידול בהכנסות מרשיונות עמד על 20%.

 

SAS מהווה את סמן הדרך של תחום ה-BI תוך שהיא מסוגלת להפוך את התובנה לאפליקציה עסקית. מעבר לכך, היא גם היחידה שמספקת אמת אחת של נתונים, ללא קשר לסוג הדוח בו נעשה שימוש או במערכת שבה הנתונים אוחסנו, וזאת בניגוד לפתרונות BI אחרים הקיימים בשוק, שאינם מציגים מידע אחיד. הבעיה מחריפה עוד יותר כאשר מדובר בארגונים שיישמו מגוון של פתרונות מספקיות שונות, והמידע המתקבל אינו אחיד.  

שרת ה-BI של SAS מאפשר כריית מידע מתוך היקף אדיר של נתונים, לנתח אותם ולהתאים את הצגת התובנה לכל אחד מהמשתמשים בארגון על-פי מידת הרלוונטיות הנוגעת לו. באמצעות השרת ניתן לקבל בלחיצת כפתור את הדוח הרצוי בזמן הרצוי, על פי דרישה ובהתאם לקונטקסט הרצוי. זהו השרת היחיד המאפשר למשתמש בו לנצל יכולות אנליטיות בעת ביצוע הדוחות בין אם מדובר בדוחות Excell ובין אם מדובר בכריית מידע.

 

השימוש בממשק המשתמש הפשוט, מאפשר לכל דרג בארגון להשתמש במידע המתקבל משרת ה-BI כדי לפתור את האתגרים העסקיים במהירות ובקלות. בנוסף השרת תומך בצורכי ה-IT בכך שהוא מנהל ומשמר את הנתונים ואת האפליקציות ביעילות. השימוש בשרת ה-BI מספק יתרונות עסקיים רבים בכלל זה גישה מהירה למידע, צמצום ההוצאות, יעילות תפעולית, יצירת דוחות עצמיים, אמון בנתונים, ציות לתקנות ויצירת סטנדרטיזציה בתחום ה-IT.

 

בריבוע הקסם של גרטנר שהתפרסם החודש, נמצאה SAS בין ארבע החברות המובילות בתחום פלטפורמת ה- BI. על-פי גרטנר, ל-SAS יש את פלטפורמת ה-BI המקיפה והרחבה ביותר המוצעת כיום בתעשייה, וכי לאף ספק אחר שצויין בריבוע הקסם של גרטנר, אין יכולות אנליטיות כל-כך גבוהות ומתקדמות כפי שיש ל-SAS.

עוד הגדירה גרטנר את SAS כחברה היחידה המסוגלת להתמודד עם ניתוח ועיבוד כמויות אדירות של נתונים, ושילובן באפליקציות תפעוליות ועסקיות, במטרה להציג ביצועים ניהוליים בצורה טובה יותר. על-פי הדוח, SAS מציעה את פלטפורמת ה-BI המקיפה ביותר מבין כל הספקיות בתעשיית ה-BI , תוך שהיא מוכיחה תמיכת לקוח חזקה, יכולות OLAP גבוהות, ויזואלציה ברמה גבוהה וכן שליטה וידע ורטיקליים, שזה מתחבר בדיוק למגמת השוק, המחפש אחר ניתוח נתונים.

 

כמו כן צוין כי SAS הינה בעלת החזון המתקדם ביותר מבין החברות שהוגדרו כמובילות. המשמעות היא שנוסף על היותה ספק מוביל המציע פלטפורמת BI בעלת יכולות מתקדמות, היא מובחנת מהחברות האחרות גם בגמישות ובפתיחות של ארכיטקטורת ה-BI שהיא מציעה ובמידת הפונקצונליות של המערכת והיכולת להתאימה לתחומים ספציפיים.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning