bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת DBQ מכריזה כי היא בחרה בפתרון הבינה העסקית (BI) של Business Objects, ספקית ה- BI הגדולה בעולם, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. במסגרת הפרוייקט תשפר מערכת ה- BI של ביזנס אובג'קטס  את היכולת של מנהלי DBQ לנתח ולשתף מידע בצורה מהירה, נוחה ואינטראקטיבית.

איל אל בחר, מנהל מחלקת תפעול ומידע ב- DBQ, אומר כיDBQ  החליטה על יישום פתרון BI מורחב על מנת לקדם את יכולות ניתוח והצגת הנתונים בחברה, תוך שמירה על איכות עבודה גבוהה של חברה המובילה בתחום ארכיטקטורת נתונים. עם התקדמות פעילות החברה עולה הצורך במערכת אשר תאפשר מצד אחד להציג בצורה פשוטה, ברורה וויזואלית את המידע ומצד שני לאפשר תחקור עד רמת המידע הנמוכה ביותר. DBQ בחרה בפתרון ה- BI של ביזנס אובג'קטס בשל היותו מודולארי, אחיד ובעל מענה מקיף לכל צרכי ה- BI בארגון.

עופר גרונר, מנהל מכירות ביזנס אובג'קטס בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אומר כי DBQ בחרה בתשתית של ביזנס אובג'קטס כתשתית לניתוח פעילותה. בנוסף ליכולות התחקור הבסיסיים של  ביזנס אובג'קטס הוסיפה DBQ שני מודולים נוספים: את מודול ה-OLAP Intelligence במטרה לאפשר לאנליסטים בארגון לתחקר את מדדי הביצוע השונים, ואת מודול ה- Xcelsius לבניית מערכת תצוגה עסקית למנהלים בארגון אשר ישולבו בין היתר בפורטל הארגוני של החברה.

לביזנס אובג'קטס כ- 150 לקוחות בישראל, ביניהם: בזק, בנק לאומי, מזרחי טפחות, בנק דיסקונט, אל-על, פלאפון, קווי זהב, NICE, קומברס, אמדוקס, שירותי בריאות כללית, חברת חשמל, ועוד רבים.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning