bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

בינת מערכות תוכנה מקבוצת רד-בינת וחברת ROI משיקות מערכת חדשה המקושרת לבסיסי נתונים של מרכזיות ומספקת להן מודל למדידת השירות. המערכת מעניקה פתרון מתודולוגי כולל עבור מדידת ביצועיהם של מרכזי שירות מסוגים שונים. החברות מעריכות הכנסות של קרוב למיליון שקלים בשנה הראשונה ממכירת המוצר.

מפיילוט שנעשה על השימוש בכלי, עולה כי ארגונים מעידים על שיפור של כ - % 50 בזמני המתנה למענה במוקדי השירות, בניצול המשאב האנושי במוקד ובאפקטיביות של המכירות.

מערכת ה - CCP (Call Center Performance) הושקה השבוע, כתוצאה משיתוף פעולה בין בינת מערכות תוכנה לבין חברת ROI, המתמחה בתחום המדידה. חברת ROI פיתחה מתודולוגיה אשר הפכה, על ידי בינת תוכנה, לכלי שימושי למדידת ביצועים במרכזי שירות ולאיתור נקודות לשיפור. המוצר מהווה "דש בורד" - לוח מכוונים המודדים ביצועים כמו : רמת שירות, זמן שיחה עם לקוח, משך ההמתנה של לקוח למענה וכדומה. המוצר ישמש ארגונים וחברות העוסקים בשירות, למדידת איכות השירות.

 

"אין לנו ספק כי שיטת השעונים, ה'דש-בורד', היא המלה הבאה בניהול הממוחשב של מערכות שירות בארגונים" מוסר אסף בר, סמנכ"ל BI בבינת מערכות תוכנה. "עולם ה'דש-בורד' - עולם המכוונים, הנו תחרותי מאד היום וצובר תאוצה, ככלי ויזואלי מעניין לניתוח של נתונים. הכלי החדש יאפשר את הצגת רמת השירות בארגונים העוסקים בשירות או, פשוט, ארגונים המעניקים שירות ללקוחות, מה שקורה כמעט בכל חברה עסקית".

 

טלי בר - לבציון, סמנכלי"ת ROI : "המערכת כוללת סט של מדדים ואפשרויות תחקור גנריים למוקדים טלפונים והנה בעלת ממשק ויזואלי, הכולל בין היתר, תצוגת שעונים המעניקה למנהלים כלים משופרים לשליטה וניהול ומאפשרת הנעה לפעולה בזמן אמת. השיפור המשמעותי ביעילותם של מוקדי שירות כתוצאה משימוש במוצר, מעיד באופן חד משמעי על יעילותה של השיטה, ההופכת לכלי ארגוני חשוב מאין כמותו".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning