bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

מיקרוסופט ובינת מערכות תוכנה מקבוצת רד-בינת, השיקו את המערכת MS-EZView לתחום הבינה העסקית. המערכת פותחה על ידי בינת מערכות תוכנה, על גבי פלטפורמת .NET של מיקרוסופט ובכלים של מיקרוסופט. צפי ההכנסות מפרוייקטים עתידיים ממוצר זה, מוערך בחצי מיליון דולר בשנה הראשונה לפעילות המערכת.

מיקרוסופט,  בחרה בבינת מערכות תוכנה כשותפה לפיתוחן של מערכות בתחום זה ובתחום ה - CRM. המערכת החדשה שפותחה, מבוססת על חבילת הפתרונות של מיקרוסופט - Performance Point Server , כלי לתכנון, תקצוב, תחקור ודיווח אנליטי ובדיקת מדדים ויעדים ועל תפיסת ה - BI של החברה. בינת תוכנה השתתפה ביישום המערכת ועליה, יצרה יישום נוסף שכולל שימוש בנתונים המצויים במחולל הדו"חות ופריסתם בצורה גיאוגרפית. הכלי יכול לאפשר ניתוחי רוחב כמו פילוח סוציו אקונומי.

"הכלי החדש, המבוסס על מחולל הדו"חות של מיקרוסופט, מאפשר פריסה וניתוח משולבים גיאוגרפית וויזואלית על גבי מפה " מסביר אסף בר, סמנכ"ל תחום BI בבינת מערכות תוכנה. "שיטה זו, מאפשרת לארגונים מכל הסוגים לצפות בפריסה של נתונים על פי חלוקה לאזורי פעילות. כך למשל, יכול ארגון עסקי לצפות בהכנסות מול הוצאות של פעילותו באזור הדרום, היקף של מכירות באזור המרכז וכדומה. בנוסף, הכלי מספק התראות מיידיות על כל חריגה שהיא מהפעילות, לפי אזורים. אנו צופים כי כלי זה ישמש ארגונים רבים לצורך התייעלות משמעותית, מה שיספק פרוייקטים רבים עבורנו בשנים הקרובות. המוצר החדש הנו מוצר נוסף בסל הפתרונות הכולל בתחום ה- LBI (Location Base Intelligence ) שמוצע היום לשוק על ידי בינת מערכות תוכנה. בינת מערכות תוכנה הנה הגוף היחידי שהכניס את ה- PPS

ל- ROAD MAP של מעבדת ה BI  של בינת".

ינון נדב, מנהל  תחום ה- BI במיקרוסופט ישראל: "אנו מברכים את בינת מערכות תוכנה על בחירתה לפתח על תשתיות ה- BI של מיקרוסופט. יכולות ההרחבה וההתאמה של מוצרי מיקרוסופט מקנות לשותפים, דוגמת בינת, יתרון משמעותי במתן פתרונות מותאמים לצורכי הלקוח. שילוב יכולות התשתית והפיתוח של מוצרי מיקרוסופט עם ההבנה העסקית ויכולת ההטמעה של השותף יוצרות סינרגיה ממנה מרוויחים הלקוחות".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning