דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 
קבוצת אמן מחשבים נציגת אינפורמטיקה בישראל פולין וברוסיה, תקים מחסן נתונים מרכזי בבנק "Renaissance Capital" הרוסי. היקף העסקה ,בשלב הראשון ,מוערך ביותר מ- 3 מיליון ₪. הזכייה בפרויקט התקבלה באמצעות חברת הבת ברוסיה.

בנק "Renaissance Capital" הוא אחד המוסדות הפיננסיים המובילים ברוסיה במגזר הבנקאות הקמעונאית, סניפיו פרושים על פני 30 אזורים ברחבי רוסיה. הפרויקט יתמקד בבניית מחסן נתונים מרכזי, המאחד את מערכות הבנקים המבוססות על טכנולוגיות שונות. בסיכום הכללי יוכנסו למערכת כ- 20 מקורות נתונים שונים. מערכות אינפורמטיקה שיוטמעו בבנק, יסייעו בניתוח ויצירת דוחות מאוחדים של כל הקבוצה. כמו כן, המערכת החדשה תתמוך ברגולציה ודוחות שיש לספק לבנק המרכזי של רוסיה.

שגיא אליהו, סמנכ"ל קבוצת אמן מחשבים ומנהל הפעילות הבינלאומית, ציין כי:" הפרויקט מצטרף למספר עסקאות נוספות אשר בהן זכתה חברת הבת של קבוצת אמן ברוסיה במהלך השנה האחרונה ,בתחום הבנקאות והביטוח. בכך מגדילה אמן את צבר לקוחותיה ברוסיה, בשנה האחרונה זכתה החברה בחוזים ב- 5 בנקים מובילים ברוסיה. יש לנו את היכולות, הניסיון והמומחיות בתחום אינטגרציית נתונים ולכן אני צופה כי עד סוף שנת 2007 ירשם גידול של לפחות 25% בהכנסות של קבוצת אמן מהשוק הרוסי."

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning