bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

קבוצת אמן מחשבים תשלב את פתרונות אינפורמטיקה במערכת CRM ותסייע בבניית מאגרי מידע פיננסים ודוחות, המותאמים לסטנדרטים של דרישות הרגולציה Basel ll, בבנק Zachodni WBK הפולני. השלב הראשוני בפרויקט מוערך בכ- 750,000 ₪. הזכייה בפרויקט התקבלה באמצעות חברת הבת בפולין.

 בנק Zachodni WBK הינו בנק מסחרי אוניברסאלי ואחד הגדולים בפולין, לבנק מגוון רחב של שירותים ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים. לנתוני הלקוחות יש השפעה רבה כאשר הבנק מעוניין לנתח את המכירות או לתמוך במערך השיווקי. המטרה העיקרית בפרויקט בבנק הפולני, היא לאמת ולשפר את איכות נתוני הלקוחות ולספק לבנק תמונת מצב עדכנית ומלאה על לקוחותיו.

בנוסף, קבוצת אמן מחשבים מיישמת במסגרת הפרויקט סדרה של חוקים המסייעים למנהלים לבנות מאגרי מידע מהנתונים הכספיים, הנתונים הללו מהווים בסיס ליצירת הדוחות הנדרשים על פי הסטנדרטים המחייבים של רגולציית Basel ll.

הבחירה בפתרונות אינפורמטיקה התקבלה מאחר והפתרון מספק הבנה טובה יותר של איכות המידע וניתן להסתמך עליו לצורך הפקת דוחות אמינים. הפתרון אינו דורש זמן פיתוח והוא מאפשר לבנק לעדכן ולעבוד עם החוקים העסקיים שלו. יתרון מרכזי נוסף הוא זמן יישום הפתרון שהוא מהיר ואופטימאלי. פתרונות אינפורמטיקה בפרויקט זה מתממשקים בצורה אינטגרטיבית טובה עם TeraData ובסיסי נתונים של אורקל, האינטגרציה של איכות הנתונים הינה קלה ומהירה ליישום בארגונים ועובדת בשיתוף עם מגוון ETLs.

שגיא אליהו, סמנכ"ל קבוצת אמן מחשבים ומנהל הפעילות הבינלאומית, ציין כי: "הפרויקט מצטרף למספר עסקאות נוספות אשר בהן זכתה חברת הבת של קבוצת אמן בפולין במהלך השנה האחרונה בתחום הבנקאות. בכך מגדילה אמן את צבר לקוחותיה בפולין, יש לנו את היכולות, הניסיון והמומחיות בתחום אינטגרציית נתונים ולכן אני צופה כי עד סוף שנת 2007 ירשם גידול של לפחות 25% בהכנסות של קבוצת אמן מהשוק הפולני."

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning