bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אחד ממאפייני העידן הנוכחי הוא הצורך הבלתי פוסק בקבלת החלטות מהירות ורבות. בשל הצורך הגובר ברכישת מיומנויות ומתודולוגיה לניהול בסיסי ידע וקבלת החלטות בארגון, ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, בשיתוף עם קבוצת The People יקיימו סדנת BI & DW בנושא מערכת תובנה עסקית - Business Intelligence .

 מערכת זו מהווה ערך המוסף לכל ארגון, ותשתית מידע וידע איכותי לקבלת החלטות מושכלות לכל דרגי הניהול והביצוע בארגון, באמצעות כלים מתקדמים לדיווח, ניתוח הצפת חריגים ומדידת ביצועים.

הסדנה, אשר תפתח ב- 20 ביולי 2007, מתקיימת במסגרת סדנאות 4 X 4 המשותפות לג'ון ברייס הדרכה ואנשים ומחשבים, וכוללות 4 מפגשים של 4 שעות. הסדנא תועבר על ידי אוהד זהבי, סמנכ"ל פרויקטים  BI וה CRM ב One1 ובעל תואר שני במנהל עסקים ומערכות מידע, והיא מיועדת למקבלי החלטות בארגון, מנהלי מערכות מידע ומנהלי תחום BI/DWH, מנהלי פרויקטים ומנתחי מערכות בתחום.

"מערכות ה BI הפכו לגורם קריטי להצלחתו העסקית של הארגון, מנהלים המקבלים החלטות על סמך תחושת הבטן אינם מצליחים לשרוד בשוק הדינאמי והתחרותי. מערכות ה BI מאפשרות לארגון לשפר ולקצר את תהליכי קבלת ההחלטות כך שיתבססו על מידע אמין וזמין.

פרויקט Data Warehouse ארגוני מבוסס על אינטגרציה של נתונים ממערכות הליבה בארגון תוך הקפדה על אמת ארגונית אחת, זמינות גבוה של מידע, ממשק ידידותי למשתמש ויכולת תחקור וירידה לפרטים.

הקורס מרכז תחת קורת גג אחת את כל המרכיבים לכניסה וביצוע של פרויקט BI מוצלח, טכנולוגיות מובילות, מתודולוגיות יישום, שיטות וכלים לעיצוב מחסן הנתונים והרבה ניסיון מעשי מהשטח שיתן למשתתפים סל- כלים מעשיים לניהול יעיל של פרויקט BI בארגון המודרני"

משתתפי הסדנה יזכו גם להיכרות מעמיקה עם המונחים, המתודולוגיה ושיטות הפיתוח של עולם ה - BI, ובנוסף, ילמדו את טכנולוגיות ועקרונות עיצוב בסיס הנתונים הרב מימדי, בעולם ה - BI.

לדברי אורי לפיד, סמנכ"ל טכנולוגיות בג'ון ברייס הדרכה, התפיסה העיקרית עליה מבוסס ה-BI מתייחסת לשינוי גישת מנהלי הארגון בקבלת ההחלטות. "אם עד כה הנהלת הארגון נהגה לקבל החלטות על ידי "תחושת בטן", הרי שהיום - מנהלים רוצים כלי אמין ויעיל יותר לקבלת החלטות. מערכת ה-BI באה לתת מענה בדיוק לצורך קריטי זה. בעזרת סדנת ה-DW& BI , יוכל המנהל לקבל החלטות רק לאחר תחקור המידע ולהגיע למסקנה היכן כדאי לו למקד את פעילותו בארגון".

הסדנה תציג את סודות עולם התובנה העסקית, ואת בניית מחסני הנתונים על כלל היבטיה השונים. במהלך הסדנה ישתתפו המשתתפים בהרצאות פרונטאליות המשולבות בהצגת מקרי בוחן רלוונטיים, אשר ידגימו כיצד להתמודד נכון יותר עם האתגרים הקיימים בפיתוח מערכות BI ארגוניות. הסדנה תכלול גם הרצאות אורחים בנושאים החמים בתחום.

לפיד מוסיף שאיש ה-BI אמור להבין לעומק את הדרישות והצרכים העסקיים של מנהלי הארגון בשוק התחרותי של היום, והוא מחויב לספק למנהלים בהתאם את כלי העבודה הנדרשים. "הארגון איננו יוכל להתקדם ללא פעילות קריטית זו. סדנא זו, היא הראשונה מסוגה בארץ שמציעה ידע תמציתי ומעמיק בתחום שיאפשר את ניהול תהליך קבלת החלטות בצורה הטובה ביותר".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning