bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

הכנסותיה של הקבוצה הסתכמו בכ-46 מיליון שקלים, גידול של 13% לעומת הכנסות הרבעון המקביל בשנת 2006.  

 גידול זה נבע בעיקרו משני סגמנטים עיקריים: המגזר הפיננסי, המהווה כ-35% ממחזורה של הקבוצה, אשר מתמחה במתן מענה אמיתי וייחודי להיבטי הרגולציה החדשים הן בשוק הפנסיה והן בשוק הגמל, בשילוב עם פתרונות איכות וטיוב נתונים; ארסנל המוצרים הגדל ומתחזק בקבוצת אמן מחשבים, המעניק לה את היכולת לתפור פתרונות שלמים ומותאמים אישית ללקוחות ובכך יתרונה הבולט של הקבוצה. בין המוצרים המובילים ניתן למצוא את פתרונות אינפורמטיקה, סיטריקס (אשר פרסמה תוצאות שיא לפני ימים אחדים) וטריליום.

בן פסטרנק, מנכ"ל הקבוצה, ציין כי הנהלת אמן צופה גידול של 25% -20% בהכנסות בשנת 2007 (גידול זה מייצג תחזית הגבוהה בכ- 5% מהערכות קודמות), כאשר התמקדות הקבוצה בשנה זו מופנית כלפי המגזר הפיננסי והביטחוני. פסטרנק הוסיף כי גם הפעילות הבינלאומית של הקבוצה במזרח אירופה הניבה תוצאות שיא וציין כי 4 לקוחות טלקום בינלאומיים הצטרפו במהלך הרבעון לקהל הלקוחות של הקבוצה. "ההנהלה החזקה שנבנתה במהלך השנתיים האחרונות במשרדים בפולין וברוסיה, מייצגת נאמנה את אמן כמובילת פתרונות בעלי ערך מוסף ללקוחות ומאפשרת את המשך הצמיחה החזקה "

אמן ציינה כי מגמות הרבעון השני מעידות על המשך קיום שוק חזק לשרותי מחשוב, עניין המשתלב עם הצמיחה הכללית במגזרי המשק השונים.  

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning