bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

בינת מערכות תוכנה מקבוצת רד-בינת, מקימה את מרכז המידע לתחום ה - BI. מרכז המידע יספק מענה מקצועי עבור כל אדם המעונין להתייעץ בנושאים שונים הנוגעים בעולם התובנה העסקית.

מרכז המידע מבוסס על המעבדה של בינת מערכות תוכנה - מעבדת ה BI הראשונה בישראל, הכוללת מספר רב של שרתים, עליהם מותקנים כלי ה-BI הנפוצים והמובילים היום בשוק : קוגנוס 8, Microsoft Performance Point (PPS), פנורמה 5 (מול SAP/BW), אורקל סיבל אנליטיקס, Boxi ועוד.

"מטרתה של המעבדה היא לפתח ניסויים שיאפשרו לנו להגיע מוכנים אל הלקוח ולא להתנסות תוך כדי פרויקט" מוסר אסף בר, מנהל תחום ה - BI בבינת מערכות תוכנה. "מדובר בכלי BI חדשים לחלוטין ומכאן, הצורך ללמוד אותם מראש ולבוא מוכנים אל הלקוח. המטרה היא, לתת את המענה הטוב ביותר ללקוח, גם מבחינת הייעוץ והתאמת הפרויקט לכלים. המעבדה היא אחד היתרונות הגדולים שלנו, כחברה מומחית בתחום ה-BI.

"השקענו משאבים רבים בבניית מעבדת BI ובה, נצבר ידע עצום. את הידע העצום שצברנו על סמך ניסיון רב שנים, הפכנו למרכז מידע ובו, אנו משתפים את הלקוחות ומאפשרים להם לשאול שאלות ולקבל שירות של תשובות ממומחי המעבדה".

 

כתובת מרכז המידע לשאלות ולהתייעצות : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning