bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

החברה לאוטומציה, בית התוכנה של השלטון המקומי, רכשה את כלי הבינה העסקית (Business Intelligence) המתקדם של קוגנוס. החברה השקיעה 2.5 מיליון שקל תמורת רכישת רשיונות של התוכנה מחברת ליבי טכנולוגיות תוכנה, נציגת קוגנוס בישראל, לתקופה של 5 שנים.

הרכישה באה על רקע החלטה אסטרטגית של  יו"ר  מועצת המנהלים באוטומציה, משה אלקסלסי לשדרג ולתת פתרונות מתקדמים ללקוחות ברשויות המקומיות.

גלעד רבינוביץ, מנכ"ל החברה: "הרכישה תאפשר לאוטומציה לשדרג אלפי משתמשים ברשויות המקומיות לקבלת החלטות וניתוח מתקדם של נתונים וביצועים ועד מדידת איכות השירות לאזרח בזמן אמת".

לדברי גלעד רבינוביץ, חברת אוטומציה בחרה בקונגוס 8 מכיוון שהוא כלי בינה המציע פתרונות מתקדמים במוצר אחד. קוגנוס 8  עובד על בסיס נתוני אורקל וישמש ברשויות המקומיות לקבל החלטות ומדידת ביצועים באמצעות פעולות של אחזור מידע וניתוח מידע רב ממדי, תחקור נתונים והפקת דו"חות כמו: תשלומי ארנונה, חריגות בתקציב שעות נוספות, קידום בדרגות על פי וותק, ניתוחים פיננסים  כמו עלויות שכר לפי מחלקות, קבלת החלטות, ניהול מדדים ארגוניים והמחשה עסקית באמצעות לוחות מחוונים ושעונים.

ירון הירשזון , מנכ"ל משותף בחברת ליבי טכנולוגיות, הביע שביעות רצון מהעסקה. "מערכת קונגוס מותאמת לעבודה בכל רמות מדרג הארגון. התפיסה העסקית של קונגוס היא מתן עצמאות למשתמשים ולמנהלים תוך שילוב מערכת אבטחה המספקת גישה לנתונים המורשים בלבד.

החברה לאוטומציה היא בית תוכנה המעסיק כ- 600 עובדים במקצועות המחשב השונים. החברה בבעלות מרכז השלטון המקומי- 60%, והממשלה- 40%. החברה מספקת שירותי מחשב למרבית הרשויות המקומיות. החברה מפעילה ומתפעלת את אחד ממרכזי המחשוב הגדולים בארץ הכולל רשת תקשורת ארצית. לחברה רשיון ל- isp וכ- 20 אלף משתמשי קצה ברחבי הארץ.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning