bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
 ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס ומיקרוסופט ישראל, מסיימות בימים אלה קורס מקיף להסמכת מקצועני BI בסביבת Microsoft SQL Server 2005.  הקורס, שהנו תוצר של שיתוף פעולה ייחודי ובלעדי של ג'ון ברייס ומיקרוסופט,  מיועד למפתחים ועובדים בסביבת בסיסי נתונים המעונינים להתמחות בפיתוח ועבודה בסביבת ה- BI החדשה והמתקדמת של חברת מיקרוסופט. לאור הביקוש הרב לקורס, ייפתח בחודש נובמבר מחזור נוסף.

כאחד מבסיסי הנתונים המובילים בעולם, מציג ה- SQL  Serverבגרסת 2005 מגוון רחב של יכולות BI חדשות וייחודיות. במסגרת הקורס ייסקרו בצורה מעמיקה מגוון הפתרונות, הטכנולוגיות והכלים שעומדים לרשות המשתמשים והמפתחים בגרסה זו. הקורס כולל הכנה למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט.

הקורס מועבר על ידי שניים מבכירי המרצים בעולם ה- BI: יוסי אלקיים, יועץ ומוביל טכנולוגי בתחום ה- BI, MCS במיקרוסופט ישראל וערן שגיא, CTO בחברת אופיסופט, בעל תואר  Director Microsoft Regional MRD בתחום ה- BI.

אביב שטרן, מוביל טכנולוגי בתחום BI בג'ון ברייס הדרכה מציין כי כיום, כאחד מבסיסי הנתונים המובילים בעולם, מציע ה- SQL Server בגרסת 2005 מגוון רחב במיוחד של יכולות BI חדשות, הכוללות כלים נלווים ומאפיינים חדשים אשר לא היו קיימים קודם לכן, בגרסאות הקודמות. "היצע ייחודי זה של חברת Microsoft במגוון הכלים, הפתרונות והיכולות- לכל צורך ולכל דרישה בעולם ה- BI ובחיבור מושלם לפעילות ולנתונים העסקיים של הארגון, הביא אותנו לבניית קורס ייחודי זה אשר סוקר בצורה המעמיקה ביותר את כל הפתרונות המסופקים, הטכנולוגיות והכלים אשר עומדים לרשות המשתמשים והמפתחים בגרסת 2005", אומר שטרן.

עוד הוסיף שטרן, כי "כל תכני הקורס הנם תכנים מקוריים של חברת מיקרוסופט כולל סביבות התרגול המקוריות, חומר עזר מקורי ותעודות סיום בינלאומיות, ובנוסף לכך, הקורס כולל את התכנים אשר מכינים את המשתתפים בו לקראת מבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט לקבלת שני תארים חדשים וייחודיים בתחום ה- BI: MCTS (Microsoft Certified Technology Specialist) ו-MCITP (Microsoft Certified IT Professional)".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning