bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
שופרסל, הרשת הקמעונאית הגדולה בישראל, בחרה בפתרון של חברת HighView (הייוויו), המפתחת פתרונות בתחום הבינה העסקית.

חברת HighView, שפיתחה את הפתרון על-פי דרישת שופרסל, בנתה מערכת 'קניה /מכירה' המיועדת לאנשי הסחר של רשת שופרסל. תהליך הטמעת המערכת כבר נמצא בעיצומו - בשלב הראשון הוטמע הפתרון במחלקת אגף הסחר, הכוללת 50 משתמשים ובימים אלה מתחילה פריסה מלאה של הפתרון בקרב כלל מנהלי הקטגוריה של האגף.

לדברי צביקה פישהיימר, מנהל מערכות המידע של שופרסל: "מנהלי הקטגוריה מעידים על שיפור ניכר ביעילות עבודתם. הפתרון החדש משפר באופן משמעותי את זמינות הנתונים וגמישות התחקור שלנו".

מטרת הפתרון, לתת בידי אנשי הסחר של רשת שופרסל כלים ידידותיים ויעילים לתחקור המידע המסחרי שבחברה (מכירות/רווח/מלאי). המערכת מיועדת לתמוך באנשי הסחר בדיוני המשא ומתן שהם מנהלים מול הספקים השונים, והיא מאפשרת לקהל היעד לקבל תוך פרק זמן של שניות בודדות תשובה לכל שאילתה העולה במהלך דיונים אלה. באופן זה תתייעל עבודתם השוטפת וישופר לאין-ערוך הליך קבלת ההחלטות בזמן אמת.  

המערכת שפיתחה HighView ברשת שופרסל עובדת בממשק ישיר עם קוביות OLAP של מייקרוסופט, הנתונים במחסן הנתונים וה- AS400 הקיימים בשופרסל. ממשקים חשובים אלה מאפשרים להפיק את המרב ממערך ה-BI שבארגון.

"בכדי להפיק את המרב ממערכות ה BI העמוסות בדוחות, אשר קשה לקרוא אותם וקשה לעקוב אחריהם באופן שוטף, בחרה רשת שופרסל להשתמש בפתרון הייחודי של HighView, המותאם לדרישותיה", כך מסר עופר אבנרי, מנכ"ל משותף ב- HighView. עוד הוסיף כי "זמן הטמעה של הפתרון היה קצר מאוד ולמעשה, הדרכה של מספר שעות הספיקה, על מנת להקנות למשתמשים את המיומנויות הנדרשות להפעלת המערכת".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning