bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן מחשבים, אשר חוגגת בימים אלו 35 שנה להיווסדה, מסר כי אחד המנופים לצמיחתה של קבוצת אמן מחשבים בשנת 2008 יהיה תחום קונסולידציית מערכות מחשוב בעקבות רכישות ומיזוגים.

 דברים אלו נאמרו בעקבות שורה של פרויקטים שבצעה החברה בתחום זה בשנה החולפת. "בעולם העסקי של היום כאשר יתרונות הגודל מהווים שיקול בהחלטות ההנהלות להתאחד, להתמזג ולרכוש חברות אחרות אנו עדים לבעיות טכנולוגיות אשר מונעות מהארגונים לנצל את היתרונות שביקשו לרכוש לעצמם מעצם האחדת הנתונים והאפליקציות של הגוף הממוזג. ניתן לקחת כדוגמא את המקרה העסקי של HOT אשר נוצר מאיחוד של 3 גופי כבלים הגדולים ביותר, מתב, תבל וערוצי זהב, אשר זמן רב לאחר המיזוג עדיין המשיכו להתנהל כשלושה גופים נפרדים וזאת בעקבות הקושי באיחוד הטכנולוגי בין המערכות השונות. מובן כי ההשלכות היו בזבוז זמן ואי שימוש ביתרונות אשר היה בידם לנצל עם איחוד המערכות".

אמן הודיעה לאחרונה על זכייה בשלושה מהפרויקטים הגדולים ביותר במשק בתחום איחוד והסבת נתונים בשווי של למעלה מ-4 מיליון דולר. "ההתמקצעות בתחום ההסבה ויצירת מנגנוני ממשקים מעניק ללקוחותינו את האפשרות להעריך במדויק את משך הפרויקט תוך מסגרת תקציבית ברורה"  

קבוצת אמן מחשבים, בעלת ניסיון של למעלה משלושה עשורים בבניית מערכות מחשוב ארגוניות גדולות, מספקת לחברות, בתהליכי מיזוג או רכישה, שילוב בין אגף הפרויקטים המתמחה בפרויקטי הסבה וקונסולידציה מחד ובין אגף המוצרים שאמן מייצגת בארץ: אינפורמטיקה וטריליום המסייעים רבות לבניית בקרות ואיכות נתונים המקצרים את שלבי הפרויקט בהיקפים ניכרים.

"בעזרת שימוש בכלים העומדים לרשותנו ניתן להבחין כבר בשלב הראשון בכל פרויקט בצמצום היקפי מידע להסבה בעשרות אחוזים. היתרון שלנו הוא שבעזרת הכלים אנו יודעים לצמצם את פעילות ההסבה ע"י איתור הבעיות עוד קודם לתחילת פעילות ההסבה עצמה. השימוש בכלים לטיוב ואיכות מידע, לפני הקונסולידציה עצמה, מאפשר זיהוי ואיתור בעיות וסוגיות תפעוליות שעד כה היו חבויות בתוך ים של נתונים במערכות מחשוב שונות." הוסיף פסטרנק.

פסטרנק הוסיף כי אמן מתמודדת כיום במספר מכרזים בארץ ובעולם בשווי המוערך בלמעלה מ-7 מיליון דולר.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning