bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת 'הכשרה ביטוח' מקבוצת אלעזרא, תחל ליישם את פתרון התובנה עסקית (BI) של חברת SAS. המערכת החדשה תקנה להכשרה ביטוח אפשרות לנתח את הפעילויות העסקיות מול סוכניה ולקוחותיה באמצעות ממשק בטכנולוגיה מתקדמת וקלה. יישום המערכת יושלם עד לסוף שנת 2007.

השימוש במערכת ה-BI (Business Intelligence ) של SAS  תאפשר ל'הכשרה ביטוח' לקבל את כל המידע בזמן ובפורמט הרצוי, באמצעות אינטגרציה של נתונים מכל הארגון, לקוחות וסוכנים, ותקנה למשתמש יכולת עצמאית לנתח נתונים עדכניים והיסטוריים. המערכת תחסוך הן למחלקת המחשב והן למשתמשים זמן רב בחיפוש אחר מידע, ותאפשר לנתח נתונים, להפיק דוחות ולקבל החלטות במהירות ובזמן אמת.

במסגרת המהלך, ייושם בשבועות הקרובים ב'הכשרה ביטוח', פתרון IIS (Insurance Intelligence Solution), ייעודי לחברות ביטוח. פתרון IIS פותח מתוך ניסיון עתיר שנים של SAS בתעשיית הביטוח ומציע חבילת פתרונות העונים על סוגיות רלוונטיות לתחום הביטוח בתחומי קשרי לקוחות, שיווק ושילוב אסטרטגיות להשגת תוצאות אופטימאליות. יתרונם של מודולי IIS השונים (כלי ETL, כלי דיווח מגוונים, פורטל ועוד) הוא ביכולת ההתממשקות המיידית למערכות הליבה הארגוניות ללא כל צורך בפיתוח מצידה של החברה וללא צורך בניתוח הנתונים מאפס. הפתרון כולל בתוכו מודולי נתונים בנויים מראש, תהליכים וטכניקות המאיצים את תהליך הביצוע וקבלת התוצאה, הגורמים להחזרת ההשקעה בצורה מהירה ומשמעותית.

בנוסף, מודול IIS תומך באסטרטגית "חשוב בגדול, התחל ממוקד", אסטרטגיה המאפשרת לתקוף מס' בעיות דחופות בו זמנית, תוך מינוף התוצאות לפתרון בעיות נוספות. מאחר ופתרונות אלו פותחו באופן ייעודי לחברות הביטוח, מתאפשרת הרחבה שלהם בהתאם לשוק ואף ביכולת החברה להגיב במהירות לכל שינוי נדרש תוך חישוב ערך השינוי בתהליך היצירה.

שפר אבלסון, מנהל מערכות מידע ב'הכשרה ביטוח' ציין: "מדובר במערכת מובילה בעולם בתחום כלי ניתוח מתקדמים, המערכת תהווה מנוף לקידום היכולות של החברה בניתוח נתונים וקבלת החלטות במהירות ותאפשר לקבל מידע בצורה ידידותית  ומדויקת.  אנו בחנו מספר פתרונות BI מובילים בשוק ולאחר בחינה טכנולוגית מעמיקה, בחרנו במערכת שלSAS Insurance Intelligence Architecture - בזכות הממשק האינטואטיבי והידידותי שלה, יכולתה לבנות עולמות תוכן מורכבים ע"י משתמשים מתקדמים ולא רק ע"י פיתוח קוד, יכולת ה ETL והסטטיסטיקה שבה והעושר של היישומים המיידיים והעתידיים בפתרון אחד".

נציג SAS, צבי צוויג: "חברת 'הכשרה ביטוח'  תהנה משימוש במערכת ה-BI של SAS, באמצעות אינטגרציית נתונים מרחבי הארגון ומתן יכולת עצמאית למשתמש לדיווח וניתוח של נתונים. מערכת ה-BI מונעת בזבוז זמן של מחלקת מערכות המידע בהיענות לבקשות המשתמשים, ובנוסף, נמנע בזבוז זמנם של המשתמשים העסקיים בחיפוש אחר מידע, כך שיותר זמן מוקצה לקבלת החלטות המבוססות על מידע אמין בזמן אמת. אנו שמחים על הבחירה שנעשתה ומשוכנעים כי מכאן והלאה, תשמר רציפות הקשר העסקי, המקצועי והחברי עם הנהלת הכשרה ביטוח".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning