bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת Crazy Line, אחת מיצרניות האופנה המצליחות במשק הישראלי, עם כ- 56 סניפים, רכשה BI QlikView , המופצת בישראל על ידי Net-Intent. את המערכת הטמיעה חברת "יישומים".

בעזרת QlikView , תוכנת BI העובדת ב- RAM, קיבלה Crazy Line מודל המשלב בין ניתוח המכירות, פעילות העובדים, מועדון הלקוחות ומבצעים. למודל יכולת לאחד בין מקורות מידע רבים ולספק הן להנהלה הראשית והן לכל סניף בנפרד, יכולת קבלת החלטות המבוססת על ניתוחים מעמיקים של המערכת, כגון: ניתוח הצלחות של מבצעים, ניתוח רמת הפעילות בכל סניף על פי כמות העובדים בשעות ספציפיות, ניתוח מכירות לפי מאפיינים שונים ועוד.

עפרה שביט, סמנכ"ל שיווק ותפעול, Crazy Line: "מערכת ה- BI QlikView חוסכת לנו זמן רב בקבלת המידע ומייעלת את תהליך קבלת ההחלטות,- בעבר כל ניתוח דרש הצלבת דוחות רבים באקסל, בהשקעה של שעות עבודה רבות. כיום, מערכת ה- BI QlikView מאפשרת לעשות ניתוחים מתוחכמים במהירות, ולקבל החלטות שקולות. המערכת מספקת לנו את כל המידע על יחסי הגומלין בין הגורמים השונים, המשפיעים על המכירות ורווח החברה."

יואל סלע, מנכ"ל Net-Intent: " Net-Intent שמה לה למטרה לעצב לכל לקוח את המערכת הייחודית לו, שתספק הצלבה של כל הנתונים הרלוונטיים בדרך לקבלת ההחלטות. אנו שמחים כי Crazy Line בחרה להשתמש במערכת ה- BI QlikView. במודל, הייחודי להם, מעבר ליכולות המערכת (הרשומות כפטנט), יצרנו מגוון תצוגות רחב ומרשים בעל רמה גבוהה של אובייקטים גראפיים, אשר מעל לכל הינו קל, נוח וידידותי למשתמש."

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning