bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
 קבוצת אמן מחשבים פיתחה, בשיתוף עם חברת אינפורמטיקה העולמית, פתרון ייחודי לבניית חשבוניות מרובות נתונים. FormIT נותן מענה לדרישת משרד התקשורת וועדת הכלכלה של הכנסת בנושא שקיפות חשבוניות.

לאחרונה פורסם כי ועדת הכלכלה של הכנסת ומשרד התקשורת עדכנו את התקנה שעוסקת במבנה הצגת החשבונית ללקוחות חברות הסלולאר. מטרת תקנה זו היא הגברת ה"גילוי הנאות" ומניעת אי בהירות ללקוחות החברות. מסתבר, כי גם היום לקוחות רבים אינם מבינים את כל שורות הפעילויות בחשבונית ומרביתם אף הפסיקו לנסות ולהבין.

ה-FormIT שפיתחה קבוצת אמן מחשבים יחד עם חברת אינפורמטיקה הינו פתרון ייחודי לשליפת הנתונים, מיזוגם, חישובם ועיצובם באופן אוטומטי. כיום, פתרון ה-FormIT  מוטמע אצל כל מפעילות הסלולאר בישראל והינו פתרון קל להפעלה, המספק שקיפות ללקוחות. הפתרון מכיל מודולים נוספים לארכוב והצגת החשבונית גם באמצעים אחרים מלבד הדפסתם בצורה המסורתית - אי-מייל, SMS  ועוד."לכל צורתoutput   ניתן פתרון מוכן להטמעה מיידית של כללי "הגילוי הנאות " על פי הרגולציה האחרונה. Form IT מעניק יכולת לעצב את החשבונית החדשה במהירות שיא ולשלוף את הנתונים על פי הדרישה הבסיסית, תוך חישוב כל אלגוריתם נדרש. בנוסף מהווה הFormIT-  פלטפורמה לשינויים עתידיים, בין אם כתוצאה של החלטה עסקית ובין אם כדרישה מאגף השיווק לפרסונליזציה של החשבוניות." ציין בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן מחשבים.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning