bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת Ham-Let,  לייצור ברזים ומחברים רכשה מערכת BI של QlikView , המופצת בישראל על ידי Net-Intent. המערכת הוטמעה בסניפים ברחבי העולם: ישראל, יפן, ארה"ב וגרמניה.

חברת Ham-Let עוסקת בתכנון, ייצור והפצה של מחברים וברזים להולכת גזים ונוזלים בתנאים קשים, במגוון רחב של סגמנטים: מכלי שיט ועד לחלל, דרך תחנות כח, מפעלים כימיים ותעשיית הסמיקונדקטורס.

עזרת QlikView , תוכנת BI העובדת ב- RAM, קיבלה Ham-Let יכולת לאחד בין מקורות מידע רבים ולשלוף נתונים בזמן אמת ממערכות המידע השונות כגון, מערכת מכירות, מערכת המלאי, מערכת רכש, הארכיון וכח אדם. המערכת קיצרה משמעותית את זמן הגשת הדוחות מתהליך שנמשך בעבר כחצי יום, לתהליך שנמשך כ- 5 דקות. למערכת גרפיקה נוחה הן להנהלה, המעוצבת באוריינטציה למנהלים, והן למשתמשים, אשר כעת יכולים להפיק לעצמם דוחות בצורה פשוטה וקלה.

שרה גל, מנהלת IT, Ham-Let: "מערכת ה- BI של QlikView חוסכת לנו זמן רב בקבלת המידע ומייעלת את תהליך קבלת ההחלטות, בנוסף דאגנו לחסום את מעבר הנתונים למערכות הפעלה ולפורמטים מסוימים על פי בחירתנו, על מנת לשמור על איכות וסודיות המידע, כך שהמערכת מונעת זליגת מידע למקומות שאינם רצויים. המערכת מספקת לנו את כל המידע על יחסי הגומלין בין הגורמים השונים, המשפיעים על המכירות ורווח החברה."

יואל סלע, מנכ"ל Net-Intent: "אנו שמחים כי Ham-Let בחרה להצטרף למגוון הלקוחות הנרחב בישראל אשר משתמשים ב- QlikView כמערכת ה- BI שלהם. בזכות ה-  QlikView יכולה Ham-Let לעצב את המערכת הייחודית לה, שתספק הצלבה של כל הנתונים הרלוונטיים בדרך לקבלת ההחלטות. במודל, הייחודי להם, מעבר ליכולות המערכת (הרשומות כפטנט), ישנו מגוון תצוגות רחב ומרשים בעל רמה גבוהה של אובייקטים גראפיים, אשר מעל לכל הינו קל, נוח וידידותי למשתמש."

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning