bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, הנציגה בישראל של Business Objects - יצרנית פתרונות הבינה העסקית (BI) המובילה בעולם, מינתה את חברת ראן מחשוב והנדסת תעשייה וניהול כשותף עסקי חדש שלה.

ראן (Raan) ומטריקס מציעות ללקוחות Priority חבילתBI  מתקדמת מבוססת על הפלטפורמה המובילה בעולם ובישראל - XI Business Objects.

ראן (Raan) מציעה חבילת BI מותאמת וייעודית לתחקור וניתוח נתונים ביישומי פריוריטי (Priority) ללקוחותיה בישראל, המבוססת על פתרונות פלטפורמת XI Business Objects.
החבילה מעניקה פתרון אופטימאלי כולל לצורכי הדיווח, התחקור, הניתוח והוויזואליזציה של מגוון יישומי ה- ERP בארגון בכל הרמות.

באמצעות חבילה זו יכולים - מנהלים, אנשי כספים, אנשי שיווק ומכירות, ומנהלי יצור לצפות במצגות עסקיות איכותיות על גבי DashBoards. בכוחם של האנליסטים ואנשי התפעול לתחקר את הנתונים, וליצור דוחות מיידיים (Ad-Hoc) בכל רמות הפירוט, תוך שימוש בממשק פשוט ואינטואיטיבי.

כלל המשתמשים מקבלים גישה אל המידע העסקי באמצעות פורטל BI אינטגראלי המאפשר גישה לכל מקורות המידע הארגוני, ובכלל זה להפיץ ולצפות בדוחות מעוצבים ועשירים, קבועים או מתוזמנים מראש, וזאת מבלי לערב את אנשי מערכות המידע.

החבילה המוצעת כוללת: מודל נתונים מוכן המותאם לפריוריטי, ממשק מתקדם לתחקור הנתונים, הכולל ממשק לתחקור דינאמי של המידע, ורכיב למצגות עסקיות מתקדמות
(Business Dashboards) מבית היוצר של Business Objects. כמו כן מספקת ראן שירותים מקצועיים  של המומחים המובילים בתחומי ה- ERP וה- BI, בעלי ידע וניסיון עשירים בפריוריטי ובביזנס אובג'קטס.

יעקב אלון, מנכ"ל ראן אומר: "הניסיון העשיר של ראן והידע המקצועי ביישומי פריוריטי לצד פתרון BI מוביל כ- Business Objects בשילוב הידע המקצועי של אנשי מטריקס הינו שילוב מנצח ללקוחות פריוריטי בישראל".

עופר גרונר, מנהל מוצר ביזנס אובג'קטס בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אומר: "אנו שמחים לצרף את ראן אל מערך שותפינו העסקיים. אנו רואים בכך הזדמנות עסקית מוצלחת ושותפות אמיתית ומקצועית. שיתוף הפעולה הזה יסייע לנו לספק  מענה הולם ללקוחותינו".

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning