bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, המייצגת את חברת ביזנס אובג'קטס בישראל, מודיעה על זכייתה בפרויקט בינה עסקית (BI) בחברת (.LivePerson (Kasamba  

Kasamba הינה חברה המספקת שירותי יעוץ מומחים בזמן אמת אשר נרכשה לאחרונה על ידי חברת LivePerson, המתמחה בפתרונות תוכנה שמאפשרים ליצור קשר בזמן אמת עם לקוחות המבקרים באתר החברה. 

במסגרת הפרויקט, תיישם חברת vision.bi את פתרון ה- BI המורחב של ביזנס אובג'קטס - Business Objects XI ב- LivePerson (kasamba). 

מערכת ה- BI של ביזנס אובג'קטס תספק מערך מלא של יכולות בינה עסקית: דיווח, תשאול, ניתוח נתונים, ניהול ביצועים ואינטגרציית נתונים. זוהי מערכת המאפשרת לארגונים להשיג סטנדרטיזציה על בסיס פלטפורמת BI מתקדמת אחת, עבור כל צורכי ה- BI שלהם. 

סיגל לביד סמנכ"לית פרויקטים ויעוץ בחברת vision.bi מציינת כי מטרת הפרויקט הייתה לקדם את יכולות ניתוח והצגת המידע העסקי בחברה. הפרויקט שילב את שתי החוזקות העיקריות של vision.bi: מצד אחד הידע העסקי הרב בתחום עולם האינטרנט ומצד שני שמירה על איכות עבודה וסטנדרטים גבוהים של פיתוח ותחזוקה. 

מר יוחאי לוי - vp online marketing ב- LivePerson אומר: "עם התקדמות פעילות החברה, עולה הצורך במערכת אשר תאפשר מצד אחד להציג נתונים בצורה פשוטה, ברורה וויזואלית ומצד שני לאפשר תחקור עד רמת המידע הנמוכה ביותר", מציין יוחאי. "על כן, בחרנו במערכת ה- BI של ביזנס אובג'קטס בזכות הממשק האינטואיטיבי והידידותי של המערכת והיכולות המתקדמות והחדשניות המוצעות בתחקור נתונים, הן על ידי רכיב ה- Web Intelligence לתחקור נתונים והן על ידי רכיב ה- Voyager לתחקור נתוני OLAP". 

עופר גרונר, מנהל מכירות ביזנס אובג'קטס בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס אומר כי באמצעות חבילת תוכנהBusiness Objects XI , יוכלו עובדי החברה לבצע תחקור אד- הוק של הנתונים ללא תלות במורכבותם ומבלי לערב את מחלקת ה- IT וכן להציג מדדים ויעדים בתצוגת Business Dashboards. Business Objects XI ישפר את הנגישות למידע ואת השירות הפנים ארגוני לכלל הארגון. 

BusinessObjects XI היא פלטפורמת ה-BI הראשונה והיחידה שמספקת מערך מלא של יכולות BI מובילות בשוק: דיווח, תשאול וניתוח, ניהול ביצועים ואינטגרציית נתונים הטובים מסוגם. BusinessObjects XI משלימה את השילוב בין קווי המוצרים של ביזנס אובג'קטס וקריסטל, ומציגה חידושים חשובים שיספקו פתרונות BI בדרכים חדשות, לקהל משתמשים רחב יותר. פלטפורמה חדשנית זו מאפשרת לארגונים להשיג סטנדרטיזציה על בסיס פלטפורמה מתקדמת אחת עבור כל צורכי הבינה העסקית שלהם.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning