bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
גילון, חברת הבינה העסקית (BI ) הגדולה בארץ, חתמה על הסכם לייצוג חברת Fermat הצרפתית בישראל. חברת Fermat הינה ספקית בינלאומית מובילה של תוכנות לניהול סיכונים וניהול ביצועים לארגונים ומוסדות פיננסיים.

לחברת Fermat מגוון מוצרים משלימים בתחום ניהול סיכונים וניהול ביצועים המיועדים למגזר הפיננסי. מוצרי החברה מוטמעים ומיושמים בלמעלה מ-100 בנקים בעולם ומסייעים במתן מענה לדרישות הרגולטוריות של בזל 2 בבנקאות וסולבנסי 2 בביטוח, כמו גם בהקטנת סיכונים ואפשרות להחזר מירבי באמצעות תמיכה בתהליכי קבלת החלטות עסקיות יומיומיות בארגון.

פתרון החברה לתקנות באזל 2, נחשב לטוב בתחומו ואף נבחר ע"י קוראי RISK Magazine למוצר השנה לשנת 2008. “שיתוף הפעולה בין גילון וחברת Fermat הינו חלק מההתפתחות הטבעית של חברת גילון לתחומים נוספים בכלל ולתחום פתרונות פיננסיים בפרט ע"י השקעה בפיתוח פתרונות BI לצרכים היחודיים של חברות וארגונים פיננסיים בתחום ניהול הסיכונים והביצועים העסקיים” אמר דן רונן, סמנכ"ל שיווק ומכירות בגילון, "שיתוף הפעולה יאפשר לחברת גילון לספק מענה כולל ואיכותי לבנקים, חברות ביטוח ואשראי, בתי השקעות ועוד, ביישום פתרון מתקדם המטפל בניהול סיכונים בהתבסס על מערכת בינה עסקית".

גל רימון, מנכ"ל גילון ישראל: "ארגונים בתחום הפיננסים חשופים לסיכונים רבים בתחום ניהול המשאב הפיננסי. הפתרונות של חברתFermat שבנתה ארכיטקטורה התומכת בדרישות המתבקשות כיום ממנהלי סיכונים משתלבת בצורה סינרגטית עם פעילות ה-BI . שילוב הידע והיכולות של מומחי גילון בתחומי הבינה העסקית עם המערכות המתקדמות של Fermat יוצרות מערכת עדכנית חכמה ויעילה לניהול סיכונים מבוססת BI לחברות ביטוח ולמוסדות פיננסיים. בעידן של פתיחת השוק לתחרות, כלים מסוג זה מעניקים בטחון הן לגופים הפיננסים והן לגופי הרגולציה".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning