bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
שני אורחים בכירים מ-SAS העולמית יפתחו את כנס SAS Forum Israel 2008 שמקיימת חברת מיה מחשבים, נציגת SAS בישראל. השניים, אלן ראסל, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ומארק טור, מנהל בכיר ליישומים טכנולוגים, יגיעו לישראל במסגרת האירוע וצפויים לנאום בפני מאות לקוחות בארץ. הכנס יתקיים ב - 19.6.08 ב - Avenue במתחם האיירפורט- סיטי.  

בהרצאותיהם צפויים השניים לסקור את המגמות המרכזיות כיום בתחום הבינה העסקית והאופן בו כלי SAS משנים את דרך ההתנהלות של ארגונים ומשפרים את תהליכי קבלת ההחלטות של דרגי הניהול.  

הכנס עצמו יחולק למסלולים שונים הכוללים מסלול ניהול סיכונים, מסלול פיננסי, מסלול BI, מסלול אנליטי ומסלול SAS 9.2, המציג את יכולות הכלים החדשים של SAS שהושקו לא מכבר באירוע החברה העולמי שנערך בארה"ב. לצד הרצאות מקצועיות של אנשי מיה מחשבים יציגו גם בכירים בארגונים מהמובילים בשוק - דוגמת בנק הפועלים, בנק דיסקונט, טבע, סלקום, הלמ"ס ועוד - סיפורי לקוח מגוונים המביאים לידי ביטוי את יישומי SAS.  

כמו כן, באירוע יוכרז הפרס ללקוח SAS מוביל, המשתמש במגוון פתרונות SAS. לקראת האירוע יצאה מיה מחשבים ב"קול קורא" לקהילת משתמשי SAS בישראל להגשת מאמרים המתארים יישומים ופרויקטים עם מערכות מבוססות SAS ויש בהם עניין לקהילת המשתמשים כולה. מציג המאמר הטוב ביותר יזכה בטיסה ואירוח מלא באירוע SAS העולמי הבא בארה"ב.  רשימת ההרצאות המלאה מפורסמת באתר מיה מחשבים ובהזמנה לכנס. 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning