bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אמן מחשבים, נציגת אינפורמטיקה בישראל פולין וברוסיה, זכתה בפרויקט מחשוב ב- Invest Bank בפולין. היקפו הכולל של הפרויקט מוערך במעל מיליון ש"ח. הזכייה בפרויקט התקבלה באמצעות חברת הבת בפולין.

Invest Bank הינו בנק מסחרי שמספק שירותים במגוון רחב של נושאים כגון: משכנתאות, פקדונות, הלוואות, כרטיסי אשראי, השקעות וכיוצא בזה. הבנק משרת 3 מיליון לקוחות באמצעות 110 סניפים הפרוסים ברחבי פולין. מטרת הפרויקט הייתה להסב, להעביר ולבדוק את בסיס המידע על לקוחות הבנק וטרנזקציות שמבוצעות באמצעות הבנק כחלק מהיערכות הבנק לתמיכה בתקנות ורגולצית בזל II,לרבות תמיכה במערכות כגון: IAS, ALM ו- FTP ומערכת Almonde למניעת הלבנות הון.

המערכת מאפשרת תמרון קל יותר של המידע וניטור טוב יותר של המטלות. הבחירה בפתרונות אינפורמטיקה התקבלה מאחר והפתרון מספק התממשקות טובה למספר רב של פלטפורמות. יכולת להעביר את ה- Data במהירות ולבצע עליה מניפולציות על מנת לתמוך בדרישות של באזל II. הפתרון אינו דורש זמן פיתוח והוא מאפשר לבנק לעדכן ולעבוד עם החוקים העסקיים שלו. יתרון מרכזי נוסף הוא זמן יישום הפתרון שהוא מהיר ואופטימאלי. פתרונות אינפורמטיקה בפרויקט זה מתממשקים בצורה אינטגרטיבית טובה כפי שנדרש על ידי הבנק.

 שגיא אליהו, סמנכ"ל קבוצת אמן מחשבים ומנהל הפעילות הבינלאומית, ציין כי: "ההטמעה המהירה של המערכת (חודש) אפשרה לבנק לעמוד בזמן בדרישות הרגולציה". בעקבות הצלחת הפרויקט הבנק בוחן את האפשרות להרחיב את היישום באמצעות אינפורמטיקה בבנק לצורך תמיכה במגוון רחב של יישומים ותקנות חדשות. הפרויקט מצטרף למספר עסקאות בהן זכתה חברת הבת של קבוצת אמן בפולין במהלך השנה האחרונה בתחום הבנקאות. בכך מגדילה אמן את צבר לקוחותיה בפולין. יש לנו את היכולות, הניסיון והמומחיות בתחום אינטגרציית נתונים ולכן אני צופה כי גם בשנת 2008 ירשם גידול של לפחות 25% בהכנסות של קבוצת אמן מהשוק הפולני."

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning