bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת SAS, ספקית עולמית מובילה של פתרונות בינה עסקית (BI) המיוצגת בישראל על ידי מיה מחשבים, דורגה, זו השנה הרביעית ברציפות, כחברה המובילה בניהול סיכונים תפעוליים. כך עולה מדו"ח שפורסם לאחרונה על ידי חברת המחקר היוקרתית Chartis, הסוקר את שוק המערכות לניהול סיכונים לשנת 2008.

יש לציין כי יואל הכט, מנהל תחום בנקאות במיה מחשבים, ירצה בנושא ניהול סיכונים תפעוליים במסגרת כנס SAS.forum שייערך ב – 19.6.08 ב- AVENUE במתחם האיירפורט-סיטי. מדובר בהישג מרשים במיוחד לאור העובדה כי מאז שנת 2005 מדורגת התוכנה של SAS, ה- OpRisk Management, במקום הראשון. במסגרת הדוח הרעיפו הכותבים שבחים על התכנה, כמי שמוגדרת על-ידם כ"חבילה הכוללת ביותר" וכן כבעלת "פוטנציאל לנתח השוק הטוב ביותר".

 עוד נכתב, כי חברת SAS היא החברה המובילה "מבין קומץ ספקי תוכנה, שהצליחו לבסס עצמם באופן ברור בחוד החנית של השוק". חברת המחקר צופה כי שוק ה-ORM (Operational Risk Management) יצמח עד שנת 2011 ל-1.55 מיליארד דולר. הדו"ח נחשב לסקירה העצמאית המקיפה והכוללת ביותר אודות הנעשה בשוק ה-ORM והוא בוחן את הביקוש וההיצע הקיים בשוק.

הדו"ח מכסה שורה של נושאים הכוללים את השוק באופן כללי, דרישות הרגולטורים ואת רמת התחרותיות בין החברות. במסגרת הערכת החברות נבדקים קריטריונים כגון שימושיות, יכולות ניהול המידע, מאפייני הספק, תהליכי יישום, רמת הידידותיות למשתמש , מורכבות, התאמה ללקוח/ גמישות ועלויות. "הדירוג של חברה כמו Chartis, המדרג את תכנת ה- OpRisk Management בראש הטבלה, מדגיש את המחויבות שלנו לספק ללקוחותינו את התוכנות והשירותים לניהול סיכונים בארגונים (ERM- Enterprise Risk Management) הטובים ביותר בשוק", אומר יואל הכט, מנהל תחום בנקאות במיה מחשבים. "זוהי עדות נוספת לכך שארגונים מחפשים כיום שותף טכנולוגי שיעזור להם לשפר את יכולות ניהול הסיכונים התפעוליים בארגון ויסייע באיסוף, מדידה ודיווח על המידע ביעילות ובקלות ובהתאם לדרישות הרגולציה".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning