bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת SAS, ספקית עולמית של פתרונות בינה עסקית (BI) המיוצגת בישראל על ידי מיה מחשבים, מכריזה על הקמת חטיבה ייעודית לטיפול במקורות נפט וגז.

היחידה החדשה מוקדשת לטיפול בצרכים הטכנולוגיים המתקדמים של תעשיית האנרגיה הבין לאומית. בזמנים בהם הדרישה והצורך במקורות אנרגיה ממשיכים לעלות ללא הרף, SAS מסייעת ללקוחותיה לנהל את המאגרים, הן החדשים והן הקיימים, לטובת מקסום הייצור וכדרך להתכונן למחסור צפוי במומחים בתעשייה.

"הדרישה למקורות אנרגיה עולה בכל העולם, וחברות הנפט והגז עומדות בכל יום בפני אתגרים חדשים ומרתיעים", מציין פרנק מולרופ, סגן נשיא בחטיבה החדשה. "SAS עובדת כבר למעלה מעשרים שנה עם חברות נפט וגז ואנו מאמינים שהן מחפשות כל הזמן דרכים חדשות להגביר את הביצועים בכל העולם. תעשייה זו מייצרת כמויות אדירות של מידע בעל ערך שניתן ליצר באמצעותו שינוי משמעותי ביעילות וברווחים, במידה וינותח כראוי. זהו הזמן הטוב ביותר עבורנו להבטיח שמאגרי האנרגיה העולמיים יתגלו, יתפתחו ויטופלו באופן הבטוח והיצרני ביותר".

החטיבה החדשה של SAS כוללת צוות של אנשים בעלי ידע נרחב בתחום, מכל העולם, המתמחה בייעול ביצועים. SAS מסייעת ללקוחות נפט וגז לשמור על תהליכים עסקיים יעילים ומודל עסקי יציב.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning