bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת SAS, ספקית עולמית של פתרונות בינה עסקית (BI) מציגה שוב קצב צמיחה יוצא דופן של 16.6% בהכנסות מכלי BI. קצב הצמיחה המרשים של SAS מבטא את הגידול הרב ביותר בנתח השוק שלה מבין חמש הספקיות המובילות בתחום ה – BI. נתונים אלה פורסמו לאחרונה בדו"ח שערכה חברת המחקר IDC..

את הדוח המלא ניתן למצוא בכתובת: http://www.sas.com/news/analysts/idc-bi-0608.pdf

 הכנסותיה של SAS ממכירת תוכנות אנליטיות עמדו בשנה החולפת על 439.8 מיליון דולר ומיקמו אותה כמובילת השוק, עם 31.9% מנתח השוק – פי שתיים מהמדורגת שנייה אחריה. SAS מציגה עלייה של 15.2% לעומת השנה הקודמת. נתח השוק ממכירות אנליטיקה גדל יותר ממכירות הפתרונות בתחומי ה – reporting וה – query. נתונים אלה מבטאים את העלייה בחשיבות שמייחסים ארגונים ליישום כלים אנליטיים כחלק מכלי ה – BI להשגת יתרון תחרותי בשוק.

"נתוני הצמיחה האחרונים משקפים את הצורך ההולך וגדל ביישום תוכנה המספקת גישה מהירה לכמויות המידע העצומות. כלי ה-BI נכנסים סוף-סוף לשימוש נפוץ יותר", ציין דן וסט, סגן נשיא למחקר עסקי אנליטי ב-IDC ואחד ממחברי הדו"ח.

פלטפורמת ה-BI לארגונים של SAS מספקת סביבה משולבת לאנליטיקות חיזוי ומודלים תיאוריים, כוללת יכולות כריית מידע, כריית טקסט, חיזוי, אופטימיזציה ועוד, ומציגה את הפתרון של SAS בפני כל המשתמשים בארגון כך שיוכלו לקבל החלטות טובות יותר במהירות. הפלטפורמה של SAS משלבת רכיבים טכנולוגיים שונים בתשתיות IT קיימות לכדי מערכת אחת מאוחדת המקלה על זרימת המידע ומספקת תובנות חדשות בעלות ערך כלכלי.  

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning