bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
חברת מטליקון לייצור רכיבי מכונות, בבעלותו של התעשיין סטף ורטהיימר, הטמיעה את מערכת ה-BI - QlikView. הפרויקט עלה לאוויר לפני כחודשיים, בוצע על ידי חברת QlikView ישראל וארך כחודש ימים.

הפרויקט כלל את הטמעת מודל הייצור, על בסיס נתונים של הפריוריטי וישמש בשלב הראשון את הנהלת החברה.

עינת מרקוביץ, סמנכ"ל שרשרת האספקה, מטליקון, ציינה כי: "ההטמעה של QlikView נעשתה בעקבות איתור הצורך בכלי לניתוח נתונים עסקיים ובעקבות ניסיון העבר המוצלח שהיה לי עם התוכנה בחברת צאג. התוכנה מאפשרת לנו לבצע תחקור של נתוני הייצור שלא היו אפשריים לפני כן. לדוגמא, תחקיר של המלאים -  נבנה דוח בקרה שמציג את רמות המלאי, כמות +כסף, בהמרה לשער המט"ח העדכני לאותו יום. בעבר היה צורך להפיק את הדו"ח מכמה מקורות נתונים ולא היה עדכון לפי שער המט"ח העדכני".

עוד הוסיף יובל אלימי ,סגן מנהל המפעל ומנהל התפ"י במטליקון: "התוכנה חוסכת לנו זמן רב בעת ביצוע תהליכים עסקיים. בניית נושא התמחור דרך ה- QlikView חסכה לי שבוע וחצי כל חודש. כעת כל הנתונים נמצאים במקום אחד ואין צורך, כמו בעבר, לאסוף את הנתונים ממספר מקומות שונים".

יואל סלע, מנכ"ל QlikView ישראל, ציין כי: "חסכון בזמן ובכסף הינו גורם משמעותי בשוק התחרותי של ימינו בעיקר בשוק ה-SMB. הן זמן ההטמעה הקצר (כחודש כולל ההדרכות האישיות למשתמשים) והן הזמן שהתוכנה חוסכת בעת ביצוע תהליכים עסקיים שונים בארגון מאפשרים למטליקון לעמוד בקצב של השוק. תכונות אלו הן שהפכו את QlikView לתוכנת ה-BI הנמכרת ביותר בשוק ה- SMB".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning