bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
Point of View Software מכרה את מערכת הבינה העסקית PointOfViewTM פרי פיתוחה לחברת BOOM TV ולחברת הליסינג ניו קופל SIXT.

בפרויקט BOOM של חברת הטלוויזיה בלווין משמשתPointOfViewTM כמערכת BI המרכזית של החברה, המדווחת מעל מערכות  המידע המרכזיות והכספים. בין שימושי המערכת: מעקבי מכירות, התקנות, גבייה יומית, כלי בקרה מרכזי להנהלה הבכירה, וכלי תפעולי לצוות העובדים במחלקות השונות.

בחברת ניו קופל SIXT המערכת משמשת כמערכת הדוחות המרכזית של החברה. עם הצטרפותה של רומניה לאיחוד האירופאי נדרשה החברה לעמוד בכללי ה IFRS ולספק רמת דווח שונה ומורכבת, בעזרת פלטפורמת ה-BI PointOfViewTM מסוגלת החברה לספק את הנתונים הנדרשים. המערכת מבצעת אינטגרציה של נתונים ומספקת נתונים מכמה מערכות בו זמנית. ניו קופל SIXT מתכננת להשתמש במערכת גם כפלטפורמה לאחזור נתונים ומידע, ולספק ללקוחותיה נתונים גם על ציי הרכב שברשותם.

גורמים בענף מעריכים כי היקף העסקאות נאמד במאות אלפי יורו.

Point of View Software מפתחת פתרונות בינה עסקית (BI) פתרונות לניהול ביצועים ופתרונות לניטור תהליכים עסקיים, המאפשרים לחברות להבין ולעקוב אחר ביצועיהן השוטפים תוך כדי תכנון אסטרטגיות עסקיות עתידיות. המערכת מותקנת על גבי שרת אינטרנטי יחיד בתוך הארגון ומאפשר נגישות קלה ופשוטה לכל המשתמשים לפי הרשאות ע"י דפדפן ללא צורך בהתקנה בתחנות הקצה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning