bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
יבמ תשתתף עם ההתאגדות הכלל-אירופית Green eMotion, במיזם המאפשר לספקי חשמל, יצרני מכוניות ומפעילי נקודות הטענה לרכב חשמלי לשתף ולשלב שירותים, על גבי פלטפורמה אחידה של מערכות מידע. הדגמת היכולת התפעולית של המיזם החדש, מיועדת לפשט את תהליכי ההטענה של מכוניות חשמליות והתשלום עבורם, במסגרת כלל-אירופית וללא תלות במיקום המדויק של כלי הרכב הנטען, ברחבי היבשת.
מיזם Green eMotion ממומן מכספי האיחוד האירופי, במטרה לבסס תשתית משולבת לטעינת כלי רכב חשמליים עד שנת 2015. רשימת השותפים במיזם החדש כוללת, בין השאר, את חברת בטרפלייס, חברת מערכות האנרגיה אלסטום, חברת בוש, SAP וסימנס.
מערכות המידע של המיזם החדש יישענו על כלי הפיתוח ממשפחת רשיונל, שרתי WebSphere ותשתיות הענן הארגוני SmartCloud – כולם מתוצרת יבמ. הפרויקט החדש יפתח תשתית מבוססת תקנים פתוחים וניתנת למידרוג ולהרחבה, המאפשרת ליצרנים ולספקי שירותים לקשר יישומים שונים אלה לאלה, על פי דרישות משתמשי הרכב והתעשיות המעורבות. כלי תוכנה לניתוח אנליטי של יבמ יציגו למשתתפים במערך הטכנולוגי המשולב הזה, גם תובנות לגבי פיתוחים חדשים ושיפורים נדרשים בשירותים, על מנת לתמוך במספר הולך וגדל של כלי רכב חשמליים.
על מנת להאיץ את קצב האימוץ של מכוניות חשמליות, מוקם במסגרת הפרויקט שוק סיטונאי (B2B – מסחר בין עסקים), המאפשר לנהגים לטעון את כלי הרכב שלהם בכל מקום ברחבי היבשת, תוך חציית גבולות בין מדינות ודילוג בין ספקי חשמל – באופן דומה לזה שבו נודדים משתמשי טלפונים סלולאריים בין רשתות של מפעילים שונים, תוך שהם מחויבים בסופו של דבר על ידי מפעיל הבית שלהם. השותפים במיזם Green eMotion, דוגמת חברת החשמל האיטלקית Enel, SAP וסימנס, מפתחות את שירותי הטעינה הנדרשים.
הפלטפורמה החדשה לניהול תשתיות המידע של טעינת רכב חשמלי מספקת תקנים אחידים לתמיכה בתהליכי גביה ותשלום, תוך הסדרת ההתחשבנות בין ספקי האנרגיה, מפעילי נקודות הטעינה ולקוחות הקצה המשתמשים בחשמל הזה.
מיזם Green eMotion מאגד 43 שותפים מתחומי הרכב, תעשיית החשמל, ערים מרכזיות, מוסדות מחקר – הנעזרים במיומנות הטכנולוגית של יבמ לשיפור אמינות הרשת, הסדרת תהליכי הניהול, והתמודדות עם אתגרי ההתחשבנות והגבייה, הכול על בסיס תשתיות ענן ויכולות מחשוב וניתוח אנליטי.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning