bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

ארמונק, ניו יורק - 20 דצמבר, 2012: משרדו של מושל נבאדה לפיתוח כלכלי (Goed) והמכון לחקר המדבר (DRI) הודיע ​​כי הם משתפים פעולה עם יבמ לשימוש ניתוח נתונים גדולים (BigData )ויישומי מחקר מתקדמים ב מערכת ההשכלה הגבוהה של המדינה.

דבר זה ישמש כבסיס לשיתוף פעולה ציבורי ופרטי חדש במגזר שיניע כוח עבודה כולל ופיתוח כלכלי ברחבי נבאדה.

מדעני המחקר הסביבתיים הידועים בעולם של DRI משתמשים במשפחת הכלים של יבמ , PureSystems מערכות מומחה; הכוללת את מערכת PureFlex, פלטפורמת מערכת PureApplication ומערכת PureData לנתח, לחזות ומודל נתונים סביבתיים. המטרה של שיתוף פעולה זה היא לשפר את יכולות המחקר המדעיות בתחומים הנעים בין יעילות ,הידרולוגיה ומים לפיזיקת אטמוספרה, ארכיאולוגיה ואנרגיה מתחדשת.

"ממידול אקלים לניטור איכות מים בזמן אמת וחיזוי זיהום נישא באוויר ,, PureSystems IBM לא רק תשנה באופן דרמטי את דרך ניהול הנתונים ובדיקתם, היא תציע שינוי משמעותי במודל העסקי של ההשכלה הגבוהה", אמר ד"ר תומס ג'קמן, מנהל בכיר בDRI. דרך היישום של יבמ PureSystems הטכנולוגיה ושירותים מבוססי ענן, בסביבת מחקר, על פני קמפוסים רבים, מוסדות כמו DRI יוכל טוב יותר להשגת מטרות מחקר ולספק שירותים הנדסיים מבוססי נתונים כדי לתמוך בצרכים עסקיים ולתעשייה."

ל Goed גם יש תוכניות להרחיב את היקף ההשפעה באמצעות יצירה של מרכז מצוין (COE), שישמש כמרכז חדשנות שיתופית בין גופים במגזר ציבורי ופרטיים שעובדים יחד ופונים אל עולם האמיתי בנושאים חברתיים, כלכליים, חינוכיים וסביבתיים אתגרים .

בטכנולוגיות מתקדמות, תשתיות משותפות ומערכת משותפת של משאבים, COE מספק שירותים משותפים בעלי ערך גבוהים המבוססים על נתונים גדולים ומגוון של יכולות ניתוח. המרכז המתוכנן יהיה זמין לחוקרים של נבאדה, סוכנויות ממשלתיות, חברי הסגל, סטודנטים ועסקים., COE מספק רצף חינוך והעברת מיומנויות וטכנולוגיה עם בטחון כדי ליצור מיזמים עסקיים חדשים בתחומי מפתח כגון מים והתייבשות, ביטחון לאומי וביטחון, אנרגיה חלופית, וביטחון וירטואלי ופיזי.

יצירת הזדמנויות עסקיות ומחקר דרך ביצועי נתונים משופרים

DRI משמש כמעבדה העולמית של נבאדה, החוקרת את ההשפעות של שינוי סביבתי, של טבע,  והאנושי וטכנולוגיות סביבתיות מתקדמות שנועדו להעריך את כדור ארץ המשתנה.

מדענים ומהנדסים DRI יצרו טכנולוגיות יישומית, כגון ניטור צריכת אנרגיה בבתים ועסקים, מדידת פליטת אבק נישא ברוח וחלקיקי Ultra-, כימות פיזור אור מחלקיקים גדולים באטמוספרה, מדידת זיהום חלקיקים ומקורות אחרים של פליטות פחמן מתחנות כוח ובפליטות גזי דיזל באזורים עירוניים, זרימת רוח דוגמנות מעל פני קרקע, ואיתור קרח  בכנפי מטוס.

המקור: חברת IBM. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning