bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
יבמ רוכשת את חברת התוכנה Star Analytics מקליפורניה. הפרטים הכספיים של העסקה לא פורסמו.
שילוב כלי התוכנה של סטאר אנליטיקס ירחיב את מיזם המחשוב האנליטי עסקי של יבמ, ויאפשר לארגונים ליהנות מגישה משופרת לתובנות בזמן אמת הנולדות על בסיס ניתוח מידע ממקורות מיוחדים. אתגר הפקת הנתונים ממגוון רחב של סוגי מקורות ומידע, מחייב חברות המבקשות להפעיל מערך ניתוח אנליטי להפעיל כלים אוטומטיים שיאפשרו לספק למשתמשים גישה בשירות עצמי למידע קריטי.
סטאר אנליטיקס מתמודדת עם אתגר הולך וגדל בארגונים, בדמות מתן סיוע אוטומטי למשתמשים בשילוב מידע חיוני, יישומים מפיקי דו"חות וכלי בינה עסקית הפועלים לכל רוחב הארגון, הן במערכות פנימיות והן בסביבת ענן. התוכנה מסירה ומבטלת את הצורך בקידוד ייעודי האופייני לשימוש במקורות מידע מיוחדים, המקשה על משימות התחזוקה. היא חוסכת עבודה בתהליכים ידניים הגורמים לבזבוז זמן ומשאבים – ומפשטת את ההקמה של מערך אנליטי מקיף.
יבמ מחזיקה כיום בסל המוצרים הרחב והמקיף מסוגו בתעשייה בתחום המחשוב האנליטי-עסקי וטכנולוגיות Big Data. יותר מ- 9,000 מומחים ויועצים ו- 400 חוקרים מתמחים בטכנולוגיות אנליטיות ובאופטימיזציה עסקית מאיישים את שורות יבמ. במהלך 2012 רשמה יבמ יותר מ- 500 פטנטים בתחומים האלה, הצפויים להוות אבני בניין לחדשנות העתידית של החברה ולאפשר לגופים עסקיים ולממשלות למצות את המידע והפוטנציאל הגלום ב- Big Data.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning