bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
יבמ חושפת כלי תוכנה ושירותים חדשים לחיזוי אנליטי המאפשרים לצפות מראש כשלים ותקלות בציוד ונכסים ולהיערך למניעתם ולטיפול בהם. הפתרונות החדשים של יבמ עושים שימוש בנתוני Big Data על מנת לזהות סיכונים בתחומי הייצור ותהליכי ההפצה ולפעול למניעת תקלות עוד לפני שהתרחשו בפועל.

 תפעול, תחזוקה וניהול של ציוד לאורך מחזור חיי המערכות השונות מהווים סעיף הוצאות מרכזי ההופך קריטי עוד יותר לנוכח שכיחות אירועים בלתי צפויים וכשלים בעבודת מכונות. השבתת ציוד, ובמיוחד השבתה בלתי מתוכננת, עלולה לגרום להוצאות עתק בארגונים שאינם נערכים כראוי למקרים כאלה. הוצאות תחזוקה בלתי מתוכננת מראש עלולות להגיע לפי שלושה עד פי עשרה בהשוואה להוצאות תחזוקה מתוכננת.

הפתרון החדש של יבמ מנתח נתוני Big Data ממגוון מקורות סטטיים וזרמי נתונים, על מנת לבנות מודלים סטטיסטיים מתקדמים המאפשרים לחזות מראש כשלים בציוד ולספק התראה מוקדמת. ההתראות מוצגות על גבי מכשיר טבלט, סמארטפון או דפדפן בשימוש העובד או המנהל, יחד עם המלצות לפעולה הנדרשת על מנת למנוע או לצמצם את ההפרעה לפעילות השוטפת, ולמזער את ההוצאה.

סל המוצרים החדשים של יבמ מיועד לתעשיות הרכב, האלקטרוניקה, התעופה והחלל, תעשיות ביטחוניות, מפעלי ייצור, חברות מכרות, חברות תובלה, ספקי תקשורת וספקי תשתיות אנרגיה ושירותים.

במרכז היכולות החדשות המוצגות במסגרת סל פתרונות האופטימיזציה מבוססת החיזוי האנליטי של יבמ, ניצבים כלים ייחודיים לניתוח חתימת אירוע - IBM Signature Solutions. הפתרונות, המיושמים בסיוע היועצים העסקיים של יבמ, נתמכים על ידי חבילות ניהול ייעודיות לתחומי תעשייה שונים, ומוצעים במסגרת שירותי ענן. כלי התוכנה של יבמ לניתוח חתימת אירוע כוללים מערכות זיהוי הונאות, אופטימיזציה של ניהול פיננסי, וכלים לבנייה אוטומטית של המלצות ללקוחות.

הכלים והיכולות החדשות הם תוצאה ישירה של ההתמקדות המעמיקה של יבמ בתחום ה- Big Data: עד היום, השלימה יבמ יותר מ- 30,000 עסקות בתחום המחשוב האנליטי, והיא צופה כי כבר בשנת 2015 יסתכמו הכנסותיה בתחום הניתוח האנליטי וה- Big Data בעשרים מיליארד דולר.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning