bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

יבמ חושפת יכולות חדשות וכלים מתקדמים בסביבת הענן החכם שלה, SmartCloud, ובהם בסיס נתונים DB2 משולב במאיץ ייחודי, BLU, המסוגל להניב שיפורים של עד 25% בעיבודי דוחות ובניתוח אנליטי, וזמינות של מערכת SmartCloud לבסיס הנתונים בזיכרוןשל SAP, SAP High Performance Analytic Appliance ( SAP HANA) .

טכנולוגיית האצת BLU, שנולדה במעבדות המחקר והפיתוח של יבמ, מוסיפה כלי ניתוח אנליטי דינאמיים ברמת הזיכרון הפנימי לתוכנת בסיס הנתונים DB2 בסביבת הענן החכם של יבמ, ומאפשרת לחברות ולגופי ממשל להתמודד עם אתגרי ה- Big Data באמצעות פישוט, האצה, והוזלה בעלות הניתוח של כמויות גדולות של נתונים. כך, למשל, הפעלת חבילת הבינה העסקית של קוגנוס, Cognos Business Intelligence, בשילוב עם קוביות מידע דינאמיות על גבי תשתית DB2 עם BLU מציגה שיפור של פי 18 בקצב טעינת הנתונים, ופי 14 במהירות הצגת התשובות.

מערכת SmartCloud של יבמ, הנשענת על ניסיון וכלים שהתפתחו לאורך עשרות שנים של הפעלת שרתים מרכזיים, זמינה מעתה גם ליישומי SAP HANA. ההצעה החדשה כוללת SAP HANA Appliance פיזי על סביבת הענן של יבמ ליישומי SAP, במסגרת חבילת SmartCloud Enterprise+ לארגונים גדולים. בנוסף, מציעה יבמ גם גרסה וירטואלית של SAP HANA Appliance על סביבת הענן הקטנה יותר - SmartCloud Enterprise (SCE)המיועדת למטרות פיתוח ובדיקות.

בסיס הנתונים DB2 10.5 בשילוב עם מאיץ BLU מציג ביצועים גבוהים בשיעורים של יותר מפי 1,000 בהשוואה לבסיסי נתונים מובילים אחרים. רשימת החידושים של BLU Acceleration כוללת עיבוד טורים דינאמי ברמת הזיכרון, המניב שיפורים של פי 25 במהירות העיבוד ומסוגל להתרחב ולתמוך בצרכים האופייניים ליישומי Big Data – ללא המגבלות האופייניות למערכות מסורתיות המנוהלות בזיכרון. מערכת "טען ופעל" מאפשרת גישה פשוטה לניתוח אנליטי שקוף ליישומים מהם נגזרים הנתונים, ללא צורך בפיתוח שכבה נפרדת למטרת בניית מודלים של נתונים. עיבוד וקטורי מקבילי מאפשר ניתוח אנליטי של נתונים בתהליך מקביל המבוצע על גבי מעבדים מסוגים שונים. אלגוריתם ייחודי לדחיסת נתונים באופן המאפשר להמשיך ולעבוד גם על גבי הנתונים הדחוסים, Actionable compression, מכפיל את נפח האחסון בפועל בשיעורים של עד פי עשרה – וחוסך את הצורך בפריסה של הנתונים לפני ביצוע הניתוח האנליטי שלהם.

בסיס הנתונים DB2 של יבמ מציע גם חיסכון משמעותי, בזכות שיתוף הפעולה ארוך השנים בין יבמ ובין SAP, המאפשר אופטימיזציה של עומסי עבודה. DB2 הוא בסיס הנתונים היחיד המותאם ליישומי SAP הזמין בכל פלטפורמות החומרה הנתמכות על ידי SAP. הוא מציע את התמיכה הרחבה ביותר בטכנולוגיות שרתים, אחסון וכלי וירטואליזציה, וניתן לשילוב עם יישומי SAP כמוצר אחד. בסיס הנתונים של יבמ משפר את זמני התגובה של יישומי SAP בשיעורים של עד 40%, מצמצם את נפחי האחסון הנדרשים בשיעור של עד 70%, וחוסך משמעותית בהוצאות האנרגיה, הניהול השוטף, וההשקעות בחומרה.

תוכנת קוגנוס של יבמ מסייעת במימוש החזר מהיר יותר על השקעות ביישומי SAP, בזכות הגישה המהירה יותר לנתונים הנדרשים לצורך קבלת החלטות עסקיות חכמות יותר. שילוב תוכנת קוגנוס עם יישומי SAP מעלה את הערך המוסף הנולד בעזרת היישומים האלה, באמצעות תוספת פרספקטיבה והצגת ההקשרים הנדרשים על מנת להפיק תובנות מתוך ים הנתונים.

השירות המנוהל המשולב של יבמ, הכולל את SAP HANA וסביבת הענן החכם של יבמ ליישומי SAP, מסייע למנהלים ליהנות מהמידע הדרוש להם על מנת לקבל החלטות בתהליך מהיר יותר, לרדת ולבחון לפרטים נתונים קריטיים בתחומי השיווק, המכירות וניהול שרשרת האספקה. שילוב הכלים של יבמ מבטיח מידרוג והרחבה גמישה של יישומי SAP, לכל רוחב הארגון.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning