bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת קוגנוס, מובילה עולמית בתחום ה- Business intelligence וניהול ביצועים עסקיים (CPM), המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה, הודיעה כי רכשה את ספקית פתרונות ה- BI Celequest מקליפורניה. התנאים הכספיים של הרכישה עדיין לא נחשפו.

Celequest מציגה שני פתרונות חשובים לכל אירגון: פתרון BAM - Business Activity Monitoring, המאפשר להתחבר לערוץ המידע הזורם באירגון ולהציג ולהתריע על חריגים ובעיות בזמן אמת (Real Time), ופתרון ה- Dashboard (לוח מחוונים) היחיד בתעשייה המשמש לניהול ביצועים עסקיים (CPM) ומוצע באמצעות מודל Software as a Service (SAAS), המאפשר יישום מהיר ובעלות נמוכה. באמצעות טכנולוגית מוגנת הפטנט של Celequest משתמשים יכולים לפקח על נתונים המוזנים למערכות העסקיות בזמן אמת. בנוסף, באמצעות התראות, מנהלים בתעשייה בתחומי שירותים, פיננסיים, ייצור וקמעונאות יכולים לראות את המידע הרלוונטי להם, בזמן שהם זקוקים לו - עובדה המקלה על יכולתם לנהל עסקים יום-יומיים, עם מידע בזמן אמת על סיכונים, יעילות תפעולית או רמות מלאי.

 

"זוהי רכישה מעולה עבור Cognos, המשלימה את הפתרונות של החברה. החדשנות של Celequest ביצירת Dashboard לשירות עצמי ובפיקוח על מידע בזמן אמת מרחיב את החזון של החברה ל- BI תפעולי ומגביר את היותה של Cognos חברה המובילה בתחום הפתרונות לניהול ביצועים", ציין רוב רוז, מנהל האסרטגיה של Cognos.  "הרכישה מספקת לחברה את ההזדמנות להגיע לקהל חדש של משתמשים, הזקוקים לפיקוח מתמשך על הביצועים בהשוואה ליעדים שנקבעו. ה- Dashboards של Celequest משתלב מיידית עם Cognos 8 BI ויספק מבט שלם יותר על המידע הארגוני לניהול ביצועים טוב יותר".

 

אודות Cognos / ליבי טכנולוגיות

חברת Cognos (נאסד"ק: COGN), המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה בע"מ, הינה חברת התוכנה המובילה בעולם בתחום הבינה העסקית (Business Intelligence) וניהול הביצועים הארגוניים (Corporate Performance Management). ל- Cognos למעלה מ- 30 אלף לקוחות ביותר מ- 135 מדינות ולמעלה מ- 3 מיליון משתמשים ברחבי העולם. לחברה הכנסות שנתיות של 877 מיליון דולר.

 

ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: http://www.libi.co.il/.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning