bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

גירסת מערכת הבינה העיסקית (Business intelligence) וניהול הביצועים העסקיים (CPM)  החדשה של חברת קוגנוס (נציגים בישראל: ליבי טכנולוגיות), אשר אמורה לצאת לשוק בקרוב, תתמוך באופן מלא בשליפת נתונים ממחסן הנתונים החדש של SAP - SAP/BW 7.

BW הוא מחסן הנתונים הנפוץ של SAP. לחברות קוגנוס ו- SAP מעבדות משותפות, אשר פעלו לביצוע התאמה מלאה בין שתי התוכנות.

 

לדברי יוסי חנין, ה- CTO של ליבי טכנולוגיות תוכנה, המייצגת את קוגנוס בישראל, מערכות הבינה העסקית של קוגנוס ערוכות לגשת בצורה מלאה לנתונים השמורים במחסן הנתונים של SAP כמו גם לנתונים התפעוליים ((R/3באמצעות פלטפורמות ה- EII (Enterprise Information Integration) של חברת Composite, המיוצגת אף היא על ידי ליבי".

 

חנין הוסיף: "קומפוזיט הינה החברה המובילה בתחום שירותי המידע (Data Services) המספקת פתרונות EII ליישומים הנפוצים בעולם, דוגמת: SAP, סיבל, Oracle E-Business Suite, Salesforce.com ועוד. "הטכנולוגיה של Composite Software מאפשרת ללקוחות לגשת, לשלב ולספק מידע ארגוני קריטי ממגוון מקורות על פי דרישה.  לקוחות משתמשים בטכנולוגיית Composite כדי לעבוד עם יישומי BI עם מידע ארגוני עשיר יותר, כמו גם לסייע בהמרה ל- SOA באמצעות שירותי מידע (Data Services) שהוכנו מראש עבור מערכות קיימות.  זו גם הדרך הקלה והמהירה ביותר להפך נתונים ל-Web Service  להפצה ושילוב ביישומים אחרים.

 

ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: http://www.libi.co.il/.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning