bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
cognos

חברת קוגנוס, המתמחה בפיתוח מערכות בינה עסקית (BI) וניהול ביצועים ארגוניים (CPM) הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי חדש עם חברת יבמ. במסגרת שיתוף הפעולה ישמש מודול ניהול הביצועים שבמערכת הבינה העסקית  Cognos 8 כאמצעי למדידה, בקרה וניתוח תפקוד עובדים במסגרת שירותי מיקור החוץ שמספקת יבמ - שירותי BTO.

התוספת של Cognos 8 Workforce Performance משדרגת את שירותי מיקור החוץ שמעניקה יבמ ללקוחותיה על ידי מתן ניתוח אנליטי מתקדם על תפקוד המשאב האנושי. הכלי מספק מבט נרחב למדדי ביצועים חשובים בקרב עובדים, כגון חוזקות של המשאב האנושי, עלות העובדים, תגמולים והטבות לעובדים, חלוקת לפי כישורי העובדים ותפקידיהם ועוד. באמצעות שיתוף הפעולה יוכלו לקוחות מיקור חוץ של יבמ לזהות את צרכי כ"א, להפיק את המירב מהשקעות בהון האנושי כך שיתאים למטרות הארגון, לשפר את שביעות הרצון של העובדים מן המשרה, לטפח את הקריירה של העובד ולהפחית את עלות העובד.

 

יבמ בחרה בפתרון האנליטי של קוגנוס בשל המודול המתקדם הכלול במערכת לניהול ביצועי עובדים והיכולת של הכלי להתאים לסוגים שונים של ארגונים ודרישות עסקיות.

 

"יבמ וקוגנוס חולקות חזון משותף שנועד לאפשר לארגונים לטפל ביעילות בסוגיות חשובות הנוגעות למשאב האנושי", אמר דאג ברטון, סגן נשיא לשיווק מוצרים בקוגנוס. "קוגנוס גאה על כך שיבמ בחרה בכלי שלה על מנת שיסייע לספק מידע רב יותר על העובדים בתחום מיקור החוץ".

 

אודות Cognos / ליבי טכנולוגיות

חברת Cognos (נאסד"ק: COGN), המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה בע"מ, הינה חברת התוכנה המובילה בעולם בתחום הבינה העסקית (Business Intelligence) וניהול הביצועים הארגוניים (Corporate Performance Management). ל- Cognos למעלה מ- 30 אלף לקוחות ביותר מ- 135 מדינות ולמעלה מ- 3 מיליון משתמשים ברחבי העולם. לחברה הכנסות שנתיות של 877 מיליון דולר.

 

ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: www.libi.co.il.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning