bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

משרד התמ"ת שידרג את מערכת הבינה העסקית (Business Intelligence) לגירסה החדשה של חברת קוגנוס - Cognos 8 BI. במערכת Cognos 8, שנרכשה באמצעות חברת ליבי טכנולוגיות תוכנה, משתמשים למעלה מ - 50 אנליסטים ומנהלים במשרד התמ"ת. רוב הפרויקט התבצע על ידי אנשי משרד התמ"ת, שעברו קורסים בליבי טכנולוגיות ואנשי ליבי מלווים את השדרוג.

שידרוג התוכנה מוסיף לעובדים ולהנהלה ממשק ידידותי עם יכולות חדשות, כגון: כלי דיווח מתקדמים, פורטל BI מאובטח, אפשרות לבניית לוחות מחוונים (Dashboards) בצורה עצמאית ועוד. בנוסף, כוללת התוכנה מנגנון התראות המאפשר דחיפה של מידע המבוסס על אירועים שהוגדרו מראש, אינטגרציה מלאה לסביבת מיקרוסופט אופיס ועוד.

 

מר שמעון ברונר, מנמ"ר משרד התמ"ת, מסר כי במסגרת שיפור השירות לאזרח, מתוכננת הקמת מאגר מידע ייעודי בתחום החברות והעסקים אשר בעזרת Cogons 8, יאפשר חיתוכים וניתוחים על פי נתונים דמוגרפים, כלכליים וסיווגים אחרים, שישפרו את קבלת ההחלטות והפעילות מולם על בסיס ידע עדכני ורלוונטי.

 

לדברי פרי פוירשטיין, מנהל המכירות של חברת ליבי למגזר הביטחוני והממשלתי, העבודה עד כה, דרשה מעורבות גבוהה יחסית של אנשי ה- IT במתן מידע למנהלי המשרד. "התפיסה העסקית של חברת Cognos היא מתן עצמאות למשתמשים וסיפוק הסקרנות העיסקית שלהם".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning