bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
 חברת קוגנוס, מובילה עולמית בתחום ה- Business intelligence וניהול ביצועים עסקיים (CPM), המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות תוכנה, הציגה לראשונה את Cognos 8 BI Analysis for Microsoft Excel, כלי בינה עסקית (BI) ארגוני חדש המאפשר למשתמשי Excel לגזור ולנתח מידע ישירות ובצורה מרכזית ומאובטחת מבסיסי הנתונים שלהם במערכת ניהול הביצועים Cognos 8 BI על מנת להשיג שיפור בתהליכי קבלת ההחלטות.

אופי השירות העצמי של הכלי החדש יקל על אנליסטים עסקיים, אנליסטים פיננסיים או מנהלי עסקים לחקור ולנתח באופן אינטראקטיבי מידע רב מימדי מתוך Microsoft Excel ללא תלות במשאבי IT. משתמשים עסקיים יוכלו למצוא תשובות, לפתור בעיות עסקיות ולדווח על תוצאות מפתח בפורמט הנוח ביותר להם, ותוך שימוש בתשתית של Cognos 8 BI  ליצירת עקביות במידע, עדכניות ואבטחה.

"היכולת ליצור דו"ח / גרף / ניתוח מכל מקור מידע בארגון, דרך ממשק מוכר כמו אקסל, יועיל במיוחד לאנליסטים שרוצים לפתור בעיות אנליטיות בסביבה נוחה ומוכרת להם", אמר דוד קפלן, מנכ"ל משותף בליבי טכנולוגיות תוכנה. "גישה ישירה למקורות המידע לפי הרשאות מוגדרות מראש, ישחרר את  האנליסטים מתלות ב- IT ומלימוד כלים חדשים. נקבל ניתוחים ופורמטים עשירים יותר, והפצה ארגונית פשוטה יותר. ניתן לעשות שימוש חוזר בתוצאות החקירה בתוך גליונות אחרים או בתוך Cognos 8 BI. בנוסף - יישמר קשר חי לנתונים, למניעת "התיישנות" או אי-התאמות וויכוחים על נכונות הנתונים.

"כמו תמיד, קוגנוס ערה ומקשיבה לצרכי לקוחותיה ומפתחת חידושים במוצריה. עם השקת Cognos 8 BI Analysis for Microsoft Excel מרחיבה קוגנוס העולמית את תמיכתה בפתרונות מיקרוסופט אופיס".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning