bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
 חברת קוגנוס, מובילה עולמית בתחום ה- Business intelligence וניהול ביצועים עסקיים (CPM), המיוצגת בישראל על ידי ליבי טכנולוגיות, הכריזה על התוצאות של הרבעון השני של השנה הפיסקאלית 2008 שנסתיים ב- 31 באוגוסט 2007.  ההכנסות לרבעון השני הסתכמו ב- 252.4 מיליון דולר בהשוואה ל- 229.9 מיליון דולר ברבעון השני של השנה שעברה, עליה של 10%. ההכנסות ממכירת רישיונות עומדות על 87 מיליון דולר בהשוואה ל- 78 מיליון דולר ברבעון השני של 2007 (השנה הפיסיקלית הקודמת), עליה של 12%.

הרווח הנקי שלא על בסיס GAAP (שאינו לוקח בחשבון פחת של נכסים בלתי מוחשיים, הכנסות ממכירת השקעות, הוצאות תחזוקת מבנים והפרשה לפיצויים) הגיע ל- 34.7 מיליון דולר, בהשוואה ל- 30 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד- עלייה של 15

הכנסות חברת קוגנוס בחצי שנה הראשונה של השנה הפיסקלית 2008, שנסתיימה ב- 31 לאוגוסט 2007, הגיעו ל- 489 מיליון דולר, בהשוואה ל- 446.9 מיליון דולר בחצי השנה הראשונה של השנה הקודמת, עליה של 9%. הרווח הנקי ברבעון על בסיס GAAP בששה החודשים הראשונים היה 48.9 מיליון דולר, בהשוואה ל- 38.3 מיליון דולר באותה התקופה בשנה הקודמת, עלייה של 28%. הרווח הנקי שלא על בסיס GAAP (שאינו לוקח בחשבון פחת של נכסים בלתי מוחשיים, הכנסות ממכירת השקעות, הוצאות תחזוקת מבנים והפרשה לפיצויים) לששה החודשים הראשונים היה 63.9 מיליון דולר, בהשוואה ל- 49.8 מיליון דולר בשנה הקודמת, עלייה של 28%.

תזרים המזומנים של קוגנוס נשאר חזק ואיתן. התזרים הנכנס ברבעון השני היה 22.3 מיליון דולר. החברה סיימה את הרבעון השני עם 439.4 מיליון דולר במזומן, תמורות כספיות והשקעות לטווח קצר.

"אני מרוצה מן התוצאות של הצוות שלנו ברבעון הזה", אמר רוב אש, נשיא ומנכ"ל קוגנוס. "ראינו צמיחה מוצקת בשני הפתרונות שלנו- Cognos 8 BI ובכלי ניהול ביצועים פיננסיים. כמובילה עצמאית בניהול ביצועים, הפוקוס שלנו הוא לספק חדשנות ומומחיות ללקוחותינו. לצד ההתחזקות שלנו, אנו מחזקים את קו המוצרים שלנו, נגדיל מכירות ואת הקיבולת לשירות לקוחות".

קוגנוס הדגישה מספר מרכיבים בדוח:

  • קוגנוס חוזה שהיקף המכירות שלה לרבעון השלישי יעמוד על 285-270 מליון דולר.
  • החברה זכתה ב- 9 חוזים הגדולים ממיליון דולר ברבעון השני.
  • החברה מעסיקה 411 נציגי מכירות, המספר הגבוה ביותר.
  • החברה חתמה על הסכם Reseller עם אינפורמטיקה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning