bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

הכנס השנתי 2008 נערך השנה בפעם הראשונה בשיתוף פעולה יוצא דופן של  ליבי טכנולוגיות ובייקוניקס, בעידן שלאחר הרכישה של יבמ את קוגנוס.  לכנס יגיעו במיוחד בכירים בתחום מקוגנוס העולמית. כמו כן תושק רשמית לראשונה בישראל   גירסה 8.4 של קוגנוס.

 

כנס קוגנוס השנתי 2008 יעסוק השנה בהרחבה בתחום ה- BI וניהול הביצועים העסקיים בתחום הפיננסי תחת המוטו של ה Office of Finance. הכנס נערך השנה, בפעם הראשונה במשותף, על ידי שתי הנציגות של קוגנוס בישראל:  ליבי טכנולוגיות תוכנה, המייצגת את קוגנוס מזה 12 שנה ובייקוניקס, המייצגת מזה 14 שנה את פלטפורמת IBM Cognos TM1, אשר נרכש על ידי קוגנוס. הכנס ייערך בפעם הראשונה בעידן שלאחר רכישת יבמ את קוגנוס. בכנס תוכרז לראשונה בישראל גירסה 8.4 של כלי ה- BI Cognos 8.

הכנס ייערך בתאריך 9/9/08, בקאמרי החדש במשכן לאומנויות הבמה, ת"א ויתקיים בין השעות 08:00-14:30. הכנס ייערך תחת הסלוגן: To BI or Not to Be.- CPM & BI

במרכז הבמה!

הכנס יתחיל בדברי פתיחה בסגנון מיוחד של ירון הירשזון- מנכ"ל משותף בליבי טכנולוגיות, דיויד דונין- מנכ"ל בייקוניקס וזאב גל- צור, מנהל קבוצת התוכנה ביבמ.

לאחר מליאת הפתיחה יציג Alfonso Royo Aguirre, מנהל אזור ישראל, ספרד, פורטוגל, איטליה, יוון וטורקיה את אבני הדרך של קוגנוס בשנת 2009 . מרטין ריצ'מונד, סגן נשיא בתחום ה- FPM (ניהול ביצועים עסקיים פיננסים) לאזור EMEA את האתגרים העומדים בפני ארגונים בתחום ה- BI הפיננסי.  לאחר הרצאתם, יתקיימו הרצאות שונות בנושאים כגון: ניהול ביצועים פיננסי לארגונים דינמיים ומצויינות פיננסית באמצעות דיווחים. כמו כן יוצגו סיפורי הצלחה של לקוחות בייקוניקס וליבי טכנולוגיות, ביניהם: אורבוטק, כלל ביטוח, דמאטק ועוד.

לסיום הכנס, תינתן הרצאת אורח של ניצן הורוביץ, ראש דסק החוץ של ערוץ 10, בה הוא ידבר על התפתחות מדינות העולם בעידן הגלובליזציה. את הכנס החליטו השנה החברות בייקוניקס וליבי לחתום בפינוק לאורחים- הצגה פרי עטו של יאיר לפיד: "הגיל הנכון לאהבה".

לראשונה בכנס יוכלו המשתתפים להנות ממסלול הדרכה יחודי וללמוד מהמומחים המובילים בתחום  אל כל הסודות והטריקים .  בין השעות 10:00 ל- 14:30 ייערכו במתחם שימותג תחת השם: Cognos Theater הרצאות קצרות (כ- 15 דקות), טיפים וטריקים בתחום הבינה העסקית וניהול הביצועים העסקיים. בין הנושאים שיוצגו במסלול זה נכללים: מ- BI ל- FI - תובנה פיננסית לארגון דינמי; הצגת פתרונות ניידים של קוגנוס, קוגנוס בסביבת SAP BW  / R3, הצגת TM1, הגדלת חווית המשתמש ב- TM1 ופונקציות מתקדמות בכלי, מינוף הנתונים באמצעות Executive Viewer, פתרונות מוכנים מראש ב- Cognos Planning ועוד.

בין נותני החסות לכנס: יבמ, ישראכרט, Vision BI, המימד השביעי, OpiSoft, One1, DataMine וגילון.

לדברי דיויד דונין, מנכ"ל בייקוניקס: "אנו שמחים שהשנה נוכל לקיים את הכנס במשותף עם חברת ליבי טכנולוגיות ויבמ. אנו מרגישים בחיבור המרובע שבין ליבי, בייקוניקס, יבמ וקוגנוס, אשר נותן לקהל הלקוחות הישראלי פתרון BI וניהול ביצועים מקצה לקצה הטוב מסוגו לכל פונקציה ניהולית בארגון.  בנוסף, אנו בבייקוניקס מרגישים כי מאז הרכישה של יבמ את קוגנוס, נפתחות בפנינו ובפני לקוחותינו אפשרויות נוספות ורבות והכנס גם יתרום להמשך עבודת פעילות פורייה".

לדברי ירון הירשזון, מנכ"ל משותף בליבי, "סדר היום העשיר של כנס הלקוחות הורכב מן הנושאים המעניינים ביותר את המנהלים, המעוניינים לנהל ארגון באופן מתקדם עם יכולת אמיתית לקבל החלטות על בסיס נתונים בזמן אמת ויכולת להגדיר מטרות ויעדים ולמדוד עמידה בהם. אנו מקדמים בברכה את האורחים שלנו מקוגנוס העולמית המכבדים אותנו בנוכחותם בכנס".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning