bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
ביזנס אובג'קטס, הספקית המובילה בעולם של פתרונות בינה עסקית (bi) המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, מודיעה כי חתמה על הסכם לקניית חברת inxight software מקליפורניה. נתוניה הכספיים של העסקה, הצפויה להיסגר ביולי 2007, טרם נמסרו.

 הנה ספקית מובילה של פתרונות תוכנה עבור גילוי מידע בלתי מובנה, כולל ניתוח טקסטים, חיפוש מאוחד, וויזואליזציית נתונים.

בועז גודוביץ, מנהל מוצר ביזנס אובג'קטס בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אומר כי השילוב של ביזנס אובג'קטס ו-inxight יספק לארגונים פתרון bi מקיף לטיפול בכל נכסי הנתונים שלהם.

"עם הטכנולוגיה המשולבת תהיה עתה לחברות גישה יעילה הן למידע מובנה בתוך מסדי נתונים ומחסני נתונים והן למידע בלתי מובנה כמו אימיילים, מסמכים, שדות הערות, ותוכן web - שעל פי ההערכה מקיפים יותר מ-80 אחוז מכל הנתונים הארגוניים", אומר גודוביץ. " inxight מביאה שילוב מרשים של יכולות ניתוחי טקסט, חיפוש מאוחד וויזואליזציה אל פלטפורמת businessobjects xi, כדי לאפשר ללקוחות לגלות, לנהל ולנתח בקלות תוכן בלתי מובנה בתוך ומחוץ לארגון שלהם", מציין גודוביץ.

"ההוספה של inxight למערך ביזנס אובג'קטס תספק ללקוחותינו יכולות ללא תחרות בתעשיית ה-bi ופעם נוספת מעלה את הרף לבינה עסקית אמיתית", אומר ג'ון שוורץ, מנכ"ל ביזנס אובג'קטס. "לקוחותינו רוצים להשתמש בספקטרום המלא של נתונים זמינים, כדי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר ולקדם ביצועים ארגוניים אופטימליים. חיפוש מאוחד, ניתוח טקסטים, וגישה לנתונים בלתי מובנים הנם חלק טבעי של בינה עסקית, ומייצגים מקור שלא נחשף של ידע אותו עדיין מרבית הארגונים צריכים לחשוף. בין אם מדובר באיתור הונאות, עמידה בתקנות חוקיות או מודיעין ואנטי-טרור, ניתוחי טקסט יכולים לעזור לנבא אירועים חשובים לפני שהם מתרחשים ולהקדים מתחרים באיתור הזדמנויות".

inxight היא חברה פרטית עם יותר מ-120 עובדים והכנסות של כ-25 מיליון דולר ב-2006, שהוקמה מתוך מרכז המחקר המפורסם xerox parc. 

המקור: אתר Bizpportal. לידיעה המקורית הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning