bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
 ביזנס אובג'קטס,  הכריזה על שחרור מערך EPM Performance BO - המספק שיפורים משמעותיים למוצר ניהול ביצועים ארגוניים (EPM) שלה.  

מערך EPM Performance כולל את האינטגרציה של ALG Software לתוך פלטפורמת BusinessObjects XI, ההשקה של ניתוח ביצועים פיננסיים, ויכולות ויזואליזציה ואינטגרציית נתונים חדשות בתכנון.

המערך מאפשר לביזנס אובג'קטס לספק פתרון בינה עסקית ורווחית היחיד בתעשייה שהנו משולב במלואו ולספק לארגונים מסגרת רבת עוצמה כדי להשיג מצוינות תפעולית.

מערך EPM Performance BO מגיע עם יישומי עלות ורווחיות משולבים שנרכשו מ- ALG Software באוקטובר 2006. האינטגרציה, מכניסה את המידע והתובנה המתקבלים מיישומי רווחיות מובילים בתעשייה לתוך פלטפורמת BusinessObjects XI, דבר המאפשר ללקוחות ביזנס אובג'קטס לספק מידע למנהלים על רווחיות דרך פלטפורמה מאובטחת ואמינה, כך שהם יצוידו במידע הדרוש להם בכדי להשפיע על השורה התחתונה.

בעז גודוביץ, מנהל מוצר ביזנס אובג'קטס בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אומר כי עם ההצגה של ניתוח ביצועים פיננסיים במהדורה זו, ביזנס אובג'קטס ממשיכה במיקודה החזק באספקת תפקודיות EPM חדשה ללקוחות.

יישום זה מצויד במקשרים בתצורה בנויה מראש לפתרונות SAP ואורקל ומאפשר למשתמשים לנתח מידע פיננסי בשימוש בדוחות בנויים מראש, Dashboards והתראות.

ניתוח ביצועים פיננסיים עוזר לחברות לנהל סיכונים, לנטר ציות לתקנות חוקיות ולשפר ביצועים על ידי אספקת תובנה פיננסית מיידית, מדויקת ואמינה, עם מעקב ביקורת מלא החל ממדדים עד לנתונים שבבסיסם.

לביזנס אובג'קטס כ- 150 לקוחות בישראל, ביניהם: בזק, בנק לאומי, מזרחי טפחות, בנק דיסקונט, אל-על, פלאפון, קווי זהב, NICE, קומברס, אמדוקס, שירותי בריאות כללית, חברת חשמל, ועוד רבים.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning