bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
פנורמה ישראל, מדווחת על סגירת 25 עיסקאות, במהלך 4 החודשים האחרונים, במדינות הים התיכון: טורקיה, יוון, איטליה, ספרד, מלטה וגיברלטר.

הסניף הישראלי של פנורמה, האחראי על הפעילות העסקית באירופה, מדינות הים התיכון, אסיה והפאסיפיק, הגדיל את ערוצי ההפצה שלו וחתם על מספר חוזי שיתוף פעולה אסטרטגיים, עם ספקי יישום מקומיים במדינות הנ"ל, אשר הניבו 25 עיסקאות, בינהם במותגים בינלאומיים מוכרים, כמו: GSK, Pfizer, Novartis, Barilla Pasta, Chicco, Wrigley, Nestle. מקורות לא רשמיים, המקורבים לחברה, מעריכים את שווי עיסקאות וצבר הזמנות בלמעלה מ 650,000 EUR.

 לדברי יזהר לבני, מנהל הפעילות של פנורמה בישראל ובמדינות הים התיכון: " סיימנו את שנת 2008 מעבר ליעדים אותם הצבנו לעצמנו. השווקים בחו"ל, כמו בישראל, מאמצים בחום את הטכנולוגיה שלנו, המאפשרת Self Service Analytics לכל עובד בארגון באשר הוא. בין אם מתוך כותלי הארגון או מחוץ ל fire wall. גירסתה החדשה של פנורמה – NovaView 5.5 מאפשרת לכל ארגון ולכל עובד להקים את שולחן העבודה האנליטי שלו כרצונו וזאת בעזרת שיכבת תצוגה, מבוססת Flash המותאמת אישית עד לרמת הפיקסל ובנוסף יכולות ניתוח ללא תחרות ועלות הקמה בזמן אפס.

גירסת 5.5, הינה הסנונית הראשונה בשרשרת הפיתרונות החדשים שלנו שעוד יעוררו הדים רבים עם שיחרורם בהדרגה לשוק, במהלך 2009 ".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning