bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
טורונטו, ב (16 בינואר 2013) - פנורמה, מובילה עולמית בפתרוני בינה עסקית 3.0, הודיעה על שותפות האסטרטגית שלה עם Datawatch Corporation (nasdaq-CM: DWCH) הספקית העולמית המובילה של פלטפורמות אופטימיזציה מידע, כדי להציע למשתמשים פתרונות טובים יותר כדי להתמודד עם Big Data.
אחד מעמודי התווך העיקריים של נתונים גדולים הוא מגוון נתונים, שמשמעותו שילוב של מידע ממקורות שאינם מובנים ומובנים למחצה כמו דיווחים חיצוניים, קבצי PDF, נחלי EDI, קבצי יומן, מקורות XBRL, וכו '
פלטפורמת אופטימיזציה המידע של Datawatch מאפשרת לארגונים להפוך דוחות סטטיים מפלטפורמות BI מסורתיות (SAP, קוגנוס, אורקל, וכו ') לדיווחים דינמיים, כמו גם להתחבר למקורות נתונים בלתי מובנים שונים, כי הם בדרך כלל בלתי אפשריים לגישה.

 עם Panorama Nectoעל גבי הפלטפורמה של Datawatch משתמשים יכולים כעת לנצל את פתרון BI 3.0 המתקדם ביותר כדי לנתח, לחקור ולשתף פעולה על מאגרי נתונים גדולים בסביבה מאוחדת, בשירות עצמי.

המנוע הייחודי של Necto מבוסס הקשר, מציע אוטומטית תובנה רלוונטיות, מציע תרחישי סיבה ותוצאה, וממליץ על עמיתים רלוונטיים לשיתוף פעולה, ומאפשר לכל המשתמשים לעבוד יחד כדי לפתור בעיות ולקבל החלטות טובות ומושכלות יותר במהירות.

המקור: אתר פנורמה. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning