bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

 
 גיל נזרי, מנכ"ל פנורמה ישראל
קבוצת AMT, העוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות ומוצרים בעלי מתכות מתקדמות, בחרה בפתרון ה - BI של פנורמה למדידת הביצועים העסקיים של החברות בקבוצה. היקף העסקה מוערך בעשרות אלפי דולרים.

את היישום וההטמעה של הפתרון תבצע חברת Business Solutions המתמחה ביישום פתרונות ניהול ידע אסטרטגי.

כלי ה - Panorama NovaView 5.0 יאפשר להנהלת הקבוצה ומנהלי החברות בקבוצה לנהל תהליך קבלת החלטות איכותי יותר תוך אפשרות להגיב בזמן הנדרש לצרכים העסקיים של כל החברות בקבוצה.המודל הראשון שעולה לאוויר ב-AMT יטפל בהיבטים הפיננסיים של קבוצת AMT ויספק לשדרת הניהול בקבוצה את היכולת לנתח ולצפות בסעיפים הפיננסיים הנוגעים לקבוצה ולכל חברת בת בה.

 

אדר אליעזר, מייסד ומנכ"ל קבוצת AMT, מציין: "צורך של בקרת ערכים ברמת חברות הבת ובניית בסיס נתונים למקבלי ההחלטות ברמת הקבוצה כולה, מחייב מנגנון שונה מזה המסופק ע"י מערכת של הנהלת חשבונות או כל מערכת פיננסית אחרת. לכן, לאחר בדיקה מעמיקה וניסיונות למצוא פתרון הולם נבחר פתרון ה-BI של פנורמה. מערכת זו מאפשרת זיהוי פיגורי תפקוד/ביצוע בזמן אמת, דבר המאפשר תגובה הולמת במועד הנכון וע"י כך שיפור בביצועי הקבוצה כולה".

 

גיל נזרי, מנכ"ל פנורמה ישראל, אומר כי "פנורמה מספקת את החוליה החסרה במערכות

ה- ERP על ידי יכולת ניתוח והבנת הנתונים לעומקם. שימוש בפנורמה מאפשר לעובדי המידע בארגון לקבל החלטות מושכלות יותר ולהפוך את המידע לידע בר שימוש".

 

 

===

אודות Panorama Software

Panorama Software, החברה אשר מכרה את טכנולוגיית OLAP המובילה למיקרוסופט, מסייעת לארגונית גלובליים לממש את הערך החבוי של נכסי המידע באמצעות פתרונות ניהול עסקיים פרואקטיביים ומונעי תוצאות. פנורמה מתבססת על פלטפורמות מיקרוסופט ו-SAP כדי להציע לארגונים פתרונות חכמים, פשוטים ושלמים  לניהול ביצועים ולבינה עסקית.

באמצעות פיתרון הדגל שלה, Panorama NovaView 5, החברה מספקת פתרונות ניהול ביצועים ובינה עסקית המאפשרים לחברות חכמות לנהל את עסקיהן בתבונה.

כחברה החדשנית ביותר בפתרונות BI שלמים ומשולבים, פנורמה תומכת בלקוחות ברחבי העולם ובמגוון ענפים, ביניהם שירותים פיננסיים, ייצור, מסחר קמעוני, שירותי בריאות, טלקומוניקציה ומדעי החיים.

לפנורמה יותר מ-300 שותפים ב-30 מדינות ומשרדים בצפון אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה. למידע נוסף, בקרו ב- http://www.panorama.com/.

 

חברת Business Solutions (http://www.business-solutions.co.il/) הינה בית שילוב מערכות ייחודית המספקת שירותי הטמעה של מערכות ניהול ידע, מערכות המאפשרות לארגון למנף את העסקים באמצעות הידע שנוצר ונצבר בארגון ומבצעים זאת באמצעות מוצרי מדף של היצרנים המובילים בשוק. לחברת לקוחות מובילים הן בעולם והן בשוק הישראלי.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning