bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת פנורמה מדווחת על חתימת הסכם שיתוף פעולה עסקי והפצה עם חברת בינת מערכות תוכנה מקבוצת רד בינת, במסגרתו תמכור בינת מערכות תוכנה פתרונות מבוססי פנורמה ללקוחותיה בסביבת SAP ומיקרוסופט בישראל ובאירופה.היקף הפעילות הצפוי בישראל ובאירופה מוערך בסך של 2 מיליון דולר בשנתיים הקרובות.

בחודש דצמבר האחרון עבר צוות היישום של בינת, הכשרות על פלטפורמת פנורמה לסביבת SAP/BW ומיקרוסופט על ידי צוות ה- Product Marketing וצוות ה- Presale של פנורמה.

 

גיל נזרי, מנכ"ל פנורמה ישראל ומנהל הפעילות העסקית של פנורמה באירופה ואסיה פסיפיק, אומר: "אנו גאים על הצטרפות בינת מערכות תוכנה לכוח היישום האיכותי של פנורמה בישראל. לבינת ידע רב בתחום הבינה העסקית ואנו בטוחים שלקוחות פנורמה בארץ ובאירופה יצאו נשכרים מכך".

 

אסף בר, סמנכ"ל ומנהל תחום ה-BI  בבינת מערכות תוכנה, מציין: "פנורמה הוא הכלי המוביל בפתרונות בינה עסקית. לאחר בחינה מדוקדקת של מגוון פתרונות מצאנו שפנורמה מספקת את המענה המושלם ללקוחות SAP/BW ומיקרוסופט".

 

לדברי אורן שגיא, סמנכ"ל מכירות בינלאומי בבינת תקשורת, בינת מערכות תוכנה ובינת תקשורת מחשבים משתפות פעולה במזרח אירופה. "הסכם שיתוף הפעולה עם פנורמה מחזק את סל הפתרונות האפליקטיביים אותו בינת מציעה למגוון לקוחותיה ברחבי אירופה. בינת בולגריה, חברת הבת של בינת תקשורת, תפעל יחד עם בינת מערכות תוכנה ותקדם את פתרונות פנורמה בקרב קהל הלקוחות בבולגריה.

בימים אלו מיישמת בינת מערכות תוכנה את פתרונות פנורמה ל- SAP/BW בחמישה אתרים ישראליים ובקרוב יחל הפרויקט הראשון המשותף בחו"ל".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning