bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

פנורמה, הספקית הבינלאומית המובילה של פתרונות בינה עסקית (BI), מדווחת כי פתרון ה-BI שלה הוכרז כפתרון המומלץ ללקוחות המריצים פלטפורמות מיקרוסופט ו-SAP במסגרת דוח "רביע הקסם לפלטפורמות בינה עסקית" של חברת גרטנר.

 

בדו"ח של שנת 2007 השיגה פנורמה התקדמות משמעותית הודות לחדשנות שהציגה עם קונספט ה - Proactive Business Intelligence, יכולות ארגוניות מעולות ותמיכה חדשנית בפלטפורמת NetWeaver של SAP.

 

דו"ח רביע הקסם של גרטנר ל-2007 מציין כי: "פנורמה הצליחה לבדל את עצמה על ידי הצגה והוכחות של יתרונות בסביבות ארגוניות גדולות. בנוסף, פנורמה האיצה את השחרור של NovaView  עבור SAP NetWeaver. לפני שחרור זה, NovaView פעלה רק על פלטפורמת Microsoft SQL Server Analysis Services. בנוסף, פנורמה מנצלת את הידע המעמיק שלה ב-Multidimensional Expressions (MDX) כדי לבצע שאילתות ל-SAP InfoCubes, InfoQueries ו-NetWeaver BI ODS. כמו כן, פנורמה היא אחת מהיצרניות היחידות של פתרונות BI טהורים עם מוצר המיועד ל- SAP NetWeaver ללא צורך בבניית רובד מתווך של Metadata וללא הוצאת הנתונים מ-SAP BW . שינוי זה התקבל בשוק בהתלהבות".

 

"מאז ומתמיד נקטה פנורמה בגישה חדשנית ואסטרטגית בכדי להבטיח שנציע פתרונות מובילים המנהלים את הארגון באופן פרואקטיבי," אמרה רוני רוס, מייסדת ויו"ר פנורמה.

"ב-2006 הציבה פנורמה לעצמה כמה יעדים עסקיים חשובים ועבדה בחריצות להשגתם. אנו שמחים שגרטנר הכירו בכך שלא רק שעמדנו בהשגת היעדים האלה אלא גם עברנו אותם".

 

לדברי רוס, ב-2006 ביצעה פנורמה כמה צעדים משמעותיים במטרה לבדל עצמה ממתחרותיה. "החברה גיוונה את קו מוצרי הדגל שלה עם NovaView 5,  פתרון המשלב יכולות ניתוח, דיווח, לוחות שעונים ו- Scorecards, כך שהמערכת תתמוך בשתי הפלטפורמות הגדולות ביותר בשוק, SAP ומיקרוסופט. החברה התאימה את NovaView להתקשרות ישירה עם פלטפורמת ה-BI של SAP NetWeaver ללא צורך בשליפת נתונים או בבניית שכבת Metadata  נוספת. כמו כן שיפרה החברה את הביצועים והסקאלביליות של NovaView  כדי שלקוחות יוכלו לנצל את מלוא השקעתם בפלטפורמה", אומרת רוס.

 

הדו"ח של גרטנר הכיר בגיוון זה וציין, "ארגונים המריצים הן את SAP NetWeaver BI והן את Microsoft Analysis Services צריכים לדעת ש-NovaView הינו הפתרון המומלץ המאפשר עבודה בו זמנית מול 2 הפלטפורמות ולקבל ממשק אחיד עבור המשתמשים".

 

"אנו שמחים על הקידום ברביע הקסם של גרטנר ועל כך שזכינו בהכרה כפתרון המועדף לחברות המריצות פלטפורמות של מיקרוסופט ו-SAP גם יחד. נמשיך לשתף פעולה עם האנליסטים של גרטנר כדי להבטיח שב-2007, ננקוט את כל הצעדים הנכונים כדי להשיג דירוג טוב עוד יותר," אמר אודי ענתבי, סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה בפנורמה העולמית. "אנו ממשיכים להציג אלטרנטיבה מועדפת על פני זו של המובילים ב'רביע הקסם' עם חדשנות מוכחת במוצרים, ממשק אחיד וקל לישום לשתי הפלטפורמות המובילות בעולם ויכולות ביצועים מתקדמות".

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning