bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

פנורמה, הספקית הבינלאומית המובילה של פתרונות בינה עסקית (BI), תקיים ביום רביעי, 7 במרץ, במלון הילטון בת"א את אירוע הלקוחות השנתי שלה. האירוע יתמקד השנה בכניסה של פנורמה לתחום ה - SAP עם השקת פתרון Panorama NovaView 5 גרסה 2 עבור SAP NetWeaver Business Intelligence, והשותפות האסטרטגית עם חברת נס, המשווקת הבלעדית של SAP  בישראל,  בתחום זה.

הכנס ייפתח על יד רוני רוס, מייסדת ויו"ר פנורמה, וגיל נזרי, מנכ"ל פנורמה ישראל; דדי דבורסקי, מנכ"ל קבוצת NessPro, נס טכנולוגיות, יישא דברי ברכה על שיתוף הפעולה בין 2 החברות.

 

הכנס יעסוק בין השאר במגמות והכיוונים אליהם הולך עולם ה - BI החדש ובצורך של ארגונים ביישומי BI פרואקטיביים.  עינת שמעוני, אנליסטית בכירה וסמנכ"ל ב - STKI, תציג את התחזית שלה לתחום בשנה הקרובה.

 

חברת פנורמה תציג את הפתרון החדש שלה המיועד לתחום ה- SAP, וכן את מפת הדרכים לפיתוחים עתידיים בתחום ה- Proactive Business Intelligence  .החברה תדגים מערכת BI פרואקטיבית אישית המשתלבת בסביבת  אאוטלוק ואופיס. 

 

במהלך הכנס יובאו מספר סיפורי לקוחות שידגימו הטמעות מוצלחות של מערכות BI ו - Scorecards, כולל הטמעה של פתרון בסביבת SAP. גל רימון, מנכ"ל גילון ינחה  פאנל שיעסוק ב - ROI של מערכות ה - BI. בפאנל ישתתפו: אודי וינשטיין, מנמ"ר Sandisk ישראל, יואב מנור, יו"ר הראל המשמר מחשבים, צביקה פישהימר, מנמ"ר שופרסל, ראובן קובנט, מנכ"ל דן אנד ברדסטריט, אבי קטקו, מנמ"ר עיריית ת"א.

 

בכנס ייקחו חלק השותפים העסקיים של פנורמה בישראל: קונסיסט, HighView, גילון, יבמ, ONE1, אינטגריטי, ביזנס סולושן, סיטרין, דטה קיוב וג'ון ברייס הדרכה.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning