bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת פנורמה, המובילה הבינלאומית לפתרונות בינה עסקית פרואקטיבית (PBI), הכריזה על הסכם שותפות חדש עם OCT International, חברת יפנית לייעוץ בשירות מלא לתחום ה-IT אשר מתמקדת באופן בלעדי באספקת פתרונות עבור הפלטפורמות Microsoft SQL Server ו-SAP NetWeaver. יחדיו, החברות מציעות את Panorama NovaView, מוצר הדגל של פנורמה, בתוספת של מומחיות מקיפה בשוק היפני בתחום ה - BI.

OCT International תשמש כמפיצה העיקרית של Panorama NovaView ביפן.

"פחות מ-25 אחוזים מהחברות ביפן משתמשות בבינה עסקית, בהשוואה לעסקים בארה"ב", אמר גיל ניזרי, מנכ"ל פנורמה ישראל. "אנליסטים בתחום צופים כי שוק הבינה העסקית ביפן יצמח לסכום של 270 מיליון דולר בשנת 2008, ובפנורמה מאמינים כי השותפות עם OCT International תאפשר לשתי החברות לתפוס נתח משמעותי של 9 אחוזים משוק זה ביפן במהלך השנתיים הקרובות".

Panorama NovaView, פתרון בשילוב מלא של בינה עסקית פרואקטיבית, זמין כעת עבור קהילת העסקים היפנית ועבור שווקים כגון שוק הקמעונות, שירותים פיננסיים, טלקום, תקשורת ומדיה, ייצור ושלטון.    

"השוק היפני הוא שוק ה-SAP BW הגדול ביותר באזור אסיה והאוקיאנוס השקט, ו-OCT International מעונינת לספק לשוק זה תוכנת BI לפי דרישה", אמר יוג'י סואדה, מנכ"ל OCT International.  "אנו מברכים על השותפות עם פנורמה ושמחים על הניסיון המקיף של החברה וחדשנותה בתחום טכנולוגיית הבינה העסקית. פתרון Panorama NovaView  לסביבת SAP מציע לארגונים יפנים את הדבר לו הם זקוקים - פתרון מלא, משולב ומבוסס web לבינה עסקית".

בנוסף, פתרון Panorama NovaView for SAP NetWeaver BO מתמקד בפישוט חוויית המשתמש באמצעות הרחבת הטווח של SAP NetWeaver BI ושל SAP BEx, דבר המעניק למשתמשים עסקיים את היכולת ליצור דוחות משלהם, לפעול עם נתונים ולשתף פעולה בדרך ייחודית ואינטואיטיבית.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning