bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת התוכנה פנורמה, מובילה גלובלית בפתרונות בינה עסקית (BI), הודיעה על גרסה חדשה של מערכת NovaView, התומכת בצורה ישירה בנתוני מערכות Salesforce.com (SFDC) ומאפשרת ניתוח מידע עסקי לצורכי קבלת החלטות.

"ההשקה של פתרון פנורמה עבור מערכת Salecforce.com היא בשורה גדולה עבור משתמשי  SFDC", אמרה רוני רוס, המייסדת ויושבת הראש של פנורמה "פתרונות פנורמה הם הכלים החזקים ביותר מסוגם ומאפשרים לארגונים להפיק מהנתונים שלהם את מירב המידע הנחוץ לקבלת החלטות מושכלת. לנוכח המשבר הכלכלי העולמי, הצורך במערכות BI גדול היום מבעבר. היכולות שמציעה פנורמה לנתח לעומק את הנתונים, לאתר חריגים, מגמות ונקודות כשל עוד בהתחלת התפתחותן הן קריטיות לכל סוגי העסקים".

לפנורמה שני פתרונות עבור SFDC. האחד באמצעות מערכת NovaView הנותן פתרון בינה עסקית מלאה הכוללת  יישומי ניתוח, דיווח,  Scorecard, Dashboard וויזואליזציית נתונים.  הפתרון השני הוא דרך מוצר התוכנה כשירות של פנורמה  (SAAS ) אשר פותח עבור אפליקציות גוגל. באמצעות פתרון זה ניתן  לשלב יכולות אנליזה ישירות על אפליקצית SFDC ללא התקנה מקומית תוך ניצול היכולות של  מערכת Google DOCS.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning